Bayan sürücülerin üstüne çok gelmiyorlar mı?

dün işten çıktım markete uğrayacaktım boş yer hiç yoktu. dar bir yere arabayı park etmeye çalıştım biraz uzun sürdü 4 tane 35 40 yaşlarında adam oturdu beni izledi. üstüne bravo bravo sonunda be kızım gibi saçma şeyler söylediler. duymamış gibi yaptım. ama sinirim bozuldu. neden üstümüze çok geliyor ''bazı'' erkekler?

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• beyinsiz bazı erkek şöförler ve çok bilmiş sürücü yorumcuları mevcut ülkemizde ama birçok şeyden haberleri bile yok aslında. takmayın kafanıza.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boş zamanlarında park çalış. Trafikte kimse kırk saart park etmeni beklemez

0|0
    0|0
    • trafik yoktu ama heryer doluydu. trafık olsa boş yer arardım zaten

• O an için söylemedim. İki arabanın arasına giriyorsan yer geniş değilse en fazla 3 manevrada giremiyorsan çalışman lazım

• o an için yaptım zaten normalde kısa sürüyor.

Erkekler Ne Diyor 23

• Bugün tam 10 dakika milim milim manevra yaparak geri geri çıkmaya çalışan bir kadını oturdum arabada izledim. Birde yardım edeni vardı. Ablanın hassasiyeti atom çekirdeklerini cımbızla tutar nitelikte idi. Yani o senin dediğin "biraz uzun sürdü" dediğin şey "biraz" olmuyor. Baya uzun sürüyor.

0|0
    0|0
    • Sanane? Sanane yani. Sanane senin arabana mi carpti sans zarar verdi mi?

• Özgür bayan dusmani seni..

• Asalak, boynu bükük, özgüvensiz, bir duruşu olmayan kadından tiksinirim ! Feminen duygularını başkasına sat. Benim yaptığım yorum senin olayına istinaden değildi, tesadüf sorunun üstüne bugün yaşadığım olayı yazdım. Şu son yazdıkların tipte biri olsaydım, hiç sesimi çıkarmadan olduğu yerden çıkmasını beklemek yerine tepki gösterirdim ya da yanında yardım eden kimse olmasaydı, kıçımı koltuktan kaldırır gider yardım ederdim. İyi akşamlar.

• Hahaha iyide bu normal birşey saygısızlık yapmamışlar sonuçta. Bende arada yapıyorum.

0|0
    0|0
    • bu mu saygısızlık değil. laf söyleyecektim ama sonra gelip tecavüz eder. devletimiz belli tecavüz edilip öldüğümle kalırdım

• Ya sus artik. Terbiyesiz.

• Çok ayıp hemen terbiyesiz diye hakaret ettin..

• Bir arabayi park etmen uzun suruyorsa, herhangi bir yerde bunun ustesinden gel pratik yap. Gecen dar yolda kadin arabayla gececem diye inip-biniyo arabaya, 15 dakka ugrasti. Erkekte olsa yine MAL, kadinda olsa yine MAL. Beceremiyosan surme, ya da ogren.

0|0
    0|0
    • arabayı parketmem uzun sürmüyor dar yere parkettim o yüzden biraz uzun sürdü ve etrafta kimse yok diye tam düzgün olsun diye uğraştım sadece.

• tam bir araba sığacak alandı. baya dardı ama başka çaremde yoktu

• Bunu bazen bir erkek bile yapabiliyor inan. Ama bunun pratigini yapmak lazim, senin icin iyi olur.

• Çok takılmamak lazım; bu tipler hep oluyor. İnsanlarda tahammül yok sanırım, gidecekleri yere ışık hızıyla gitme aşkıyla kaza yapıyorlar hergün. Siz de temkinli davranmışsınız, boşverin takılmayın derim...

0|0
    0|0
    • trafiği tıkamadımki 1 tane bile hareket eden araç yoktu. sadece boş park alanı yoktu

• Yani işte o arkadaşlar profesyöneldir :)))) Gidip baksan kurala uyan yoktur işte, söylemek istediğim malesef böyle bir önyargı var bayanlara karşı.

• Pazar günü, yolda giderken sağ şeritte sonradan bayan olduğunu farkettiğimiz sürücü birden bire sinyal vermeden önümüze kırdı. Eğer solumuz boş olmasa sol tarafımızdaki şeride kaçmasaydık kaza yapacaktık. Şöfor olan arkadaş uzun süre korna çaldı diğer araca.. Yanına yaklaştık baktık bayanmış şoför yaktı dörtlüleri o da korkulu bir ifadeyle bize bakıyor. Çoğu bayan şöfor aynen böyle hakkını verip araç süren çok nadir..

0|1
    0|0
    • bende erkeklerden şikayetçiyim hepsi kırmızı ışıkta geçiyor, sinyal vermiyor, 120 ile dönüyor sağa dönerken geniş alıyor ee napalım böyle genellemeye devam edelimmi

• ben amcamı ve yeğenimi böyle çaylak bir bayan sürücü yüzünden trafik kazasında kaybettim. Genel olarak durum böyle.. Dikkatsiz ve panik araç kullanıyor bayanların büyük bir çoğunluğu..

• Kimi kadin icin haklilar kimisi icin haksiz ama kadinlar hem yavas kullaniyor hem saga sola sinyal vermeyi bilmiyor ani fren yapiyorlar "bazi kadinlar" motorluyum onumde dank diye ani fren yaparsa soverim. Daha debreaj la freni karistiriyorsa o kariya ehliyeti verenin aklina.

0|0
    0|0
  • Senin yaptığında doğru değil. Pratik yapman lazım. Lakin 4 tane karaktersizin yaptığıda yanlış...
    Basit insanların dediklerini umursamamak lazım. Trafikte gerçekten çok kötü kullanan bayan ve erkek sürücüler var. Lakin genelleme yapılırsa bayanlar bu konuda daha kötü bu yüzden daha çok göze batıyor...

0|0
    0|0
  • Kimisi abartiyor denyolar bende sinir oluyorum o tiplere.
    Ama şöyle bir durum var trafikte seyir halindeyken gordugum arabanın surucusunun bayan olduğunu hemen anlıyorum 😄 belli ediyorlar kendilerini

0|0
    0|0
    • bende erkekleri anlıyorum. genelde kural tanımazlar. kuralları çiğnedikleri için kaza yapıyoruz

• Hahaha 😄 son zamanlarda kurallara uyuyorlar sinyal vs kullanımı sıklaştı.
      Bayan sürücülerin kurallarla bir problemi yok. trafiktekilerle uyum halinde olamıyor

• Geliyolar. Wala bazi bayan suruculer erkeklerden daha iyi kullaniyolar. Hem daha dikkatli, hem daha sakin

0|0
    0|0
  • bosver onlari.
    Yobaz dang alaklar. Medeniyetin yüz karalari.
    Eger sen onlardan birinin bacisi ya da hanimi olsaydin ve baska birileri laf atsaydi aslan kesilirlerdi. ama yabanci olunca hemen laf atiyor oro sbu coc uklari.

0|0
    0|0
  • valla senı bılmemde 4 şeritli yolu tek basına kapatan bayan şöförler var

0|0
    0|0
    • 1 ay önce kırmızı ışıkta geçen adama çarptım ben. erkeklerde kırmızı ışıkla, sinyal vermeyi unutma konusunda bir numaralar

• genelleme yapıldığında dar bir yere park etmen alkışa şayan bir hareket :) biraz mizahi yönden bakarsan sinirlenmene hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • Belki de iltifat etmişlerdir? Çoğu kadın sürücüden haberin var değil mi.

0|0
    0|0
    • hayır dalga geçtiklerini anladım o kadar salak değilim sağol yani

• Valla normal bir insanoğlu gibi sürebiliyorsan iltifat olarak algılayabilirsin çünkü adamların dalga da geçse bravo demelerinin sebebi belli.

• sürmemde sorun yok şükür şuana kadar 1 kez bile en ufak hata yapmadım. kazalarımın hepsi karşımdaki beyinsizler yüzündendi.

adamlar uzun sürdüğü için bravo deyip güldüler

• Tamam kadınlar kötü araba kullanıyor ama adamların yaptığı aptalca

0|0
    0|0
  • Bunu sana göstererek ayıp etmişler. Ben genel olarak bir kenara çekilip izlerim, kadına hissettirmeden. Bazen çok eğlenceli oluyor. 😁

0|0
    0|0
    • yaptığınız ayıp ama benim karşıma mal gibi araba kullanan kaç tane adam çıktı hiçbirine böyle harekette bulunmadım

• sonra gelip taciz tecavüz falan ederlerse napıcam hiç belli olmaz. dövüp öldürürlerse?

• Hanım diyorum ya, karşındakine göstermeyeceksin o mallar gibi. O zaman tabi başına iş gelme ihtimali var tabi, Allah korusun. Neyse ben o adamlar yerine özür dilerim. 😊

• Sözlü tacizden dolayi polısı arayıp sıkayet edebilirdın arkadaşım. Senın canın sıkılacagına onların canı sıkılsın. Bır daha aklında bulunsun.

0|0
    0|0
    • kaç tane şikayette bulundum. çok taciz edildim trafikte ne ceza yiyorlar nede başları ağrıyor

• İstatistiklere bakınca bu tarz konularda kadınlar cidden yeteneksiz.. E tablo bu.. Napalım :)

0|0
    0|0
  • bence onun arabayı parketmenden cok senin bayan olmandan kaynaklı seyler.. erkek olsaydı bu kadar dikkat cekmezdi diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • hayır kesinlıkle. istisnai durumlar olabilir ama genelde bayanlarda tepkiyi hak ediyolar gercekten ben surekli bayan sürücüler yüzünden sorun yaşıyorum sakın bişehirde yaşamama ragmen.

0|0
    0|0
  • Bazen çok geliniyor ama bazende Haklı çıkartıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
    • onu ırgalayan bir şey yokki onlar yaya idi.

• Bende erkeklerin beceriksizligini!

• O zaman buyur trafiğe çıkalım hodri meydan😂

• ülke zıvanadan çıkmış

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler takma kafana

0|0
    0|0
    • ne var yani kaza yapmamak için dikkatli olmaya çalıştım, ama çok gururumu kırdılar

• Sadece senin başına gelen bişi değil unutma bunu

Kızlar Ne Diyor 8

• Şu hayatta erkeklerin doğru düzgün yaptıkları tek şey araba kullanmak. Hiç canını sıkma böyle bir şey için. Kapasitesiz herifler

1|1
    0|0
  • Çok fazla hem de

0|0
    0|0
    • ben 3 kez kaza yaptım hepside erkeklerin baskısı altındayken oldu..

• o kendini çok iyi sanan erkeler ile toplamda kaç km yol yaptıklarını ve kaç kazaya karıştıklarını karşılaştırmak isterim doğrusu :D

0|0
    0|0
  • Biz biraz korkup geriliyoruz ustumuze gelince de kolayida panikliyoruz

0|0
    0|0
  • evet ayneeen geliyorlar

0|0
    0|0
  • Benim annemde var ama babam vermiyo arabayı ya :/ benim eşim öyle olvak parçalarım onu 😄

0|0
    0|0
  • Benimle de dalga geçen çok olmuştu; bir süre sonra sollamaya başladım:)

0|0
    0|0
  • bence çoğu bayan şoför daha dikkatli ve iyi kullanıyor takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...