Ulan şunu Türkiye'de yapsak döner bıçaklarıyla kovalarlar bizi değil mi?

Zaten bizim kızlara böyle bişey teklif edemezsinde hadi bir deli cesareti ettin diyelimilk olarak bir tokat yeme olasılığın %75 . Iyy senlemi deme olasılıgıda %14 geriye kalan %1 lik kısımda da esnafın veya halkın seni satırlarla kovalaması kalıyor yani imkansız :D :D :D

Güncellemeler:
şimdi bazı arkadaşlar dırek hesaplamaya yoneldı turk hastalıgı 75+14+1=90 yapar evet bılıyorum 90 yaptıgını gerıye kalan yuzde 10 luk kısımda benım ozelım :D :D :D

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• adam çok iyi öpüşüyo :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yani senin karını, kızını, eşini de kucağa almakta sıkıntı yok diye anlıyorum?

4|1
    0|0
    • Önce yaşına saygı göstermek değil, duymak zorunda olduğumu bil. Herkesi kendin gibi fesat düşünme. Ulan eşşek sen iradene sahip çıkamıyorsan sen ne hakla gelip burda beni yargılıyorsun?

• he abım he kesın oyledır.

Kızlar Ne Diyor 8

• Sende olsan sende kovalarsin. sevgilin kuzenin ya da kiz kardesin varsa onu bu cocukla bu videoda gorseydin ne yapardin. Bu kadar genis bir ulke olsaydik babamizi taniyor olurmuyduk ya da annemiz bzden kurtulmak icin kimbilir neler yapiyor olurdu. yani bu konuda evet genisler ama ona gore de aile kavramlari yok oluo cocuklarina da ayni genisligi gosteriyorlar biz 40yasimizada gelsek halen ailemizin gozunde cocuguz ve ayni evde yasiyoruz belesten. bunlar cocugu sokaga bile atarlar bu genislikle. sahiplenmek iyi birseydir. bosversene.

0|0
    0|0
    • ilk once soruyor zaten oynamak ıstermısın dıye ayrıca o gun sevgılıler gunu zaten sevgılısı olan ya da boyle seylerı ıstemeyen kabul etmez edenede bısey dıyemezsın herkesın kendı ahlakı kendı dusuncelerı.

• İste bizim kizlar oyle degil sahiplenmeyecegini bildigi erkekten uzak dururlar genelde evlenme hayalleri kuran kiz milletine sahibiz yurtdisindaki yasayan cogu kisiden duymustum kizlar eglenip birakmak isteyen tiplermis orda oyle hee onlarda evlilik hayali kuruyorlardir ama o emin oldugu kisiyle oluyor. ama biz. milletce azittik bn cogu yerde Türk kizlarininda 2-3sôze tav oldugunu biliyorum bnce erkekler hedefi seciyorlar ama nasil yaklascaklarini bilmiyorlar ya da biliyorlar ama bakimsiz oluyorlar ya da 4 4luksundur kizin asabi gunune denk. gelmissindir yani kismet

• haah :D bu arışmayı biliyorum ya
    o değilde adam oyunu yapanıda öpüyor :D

0|0
    0|0
  • Elin adamıyla öpüşecek halim yok 😒

0|0
    0|0
  • Bunu yapmayı geçtim, bu soruyu yönelttiği an o kamerayı dötüne sokarım =DD

2|0
    0|0
  • Sence önüne gelen adamla öpüşmek hoş karşılanacak bir şey mi?

1|0
    0|0
  • Sokaktaki tanımadığın birini öpmek gerçekten fazla ahlaksız bir davranış

0|1
    0|0
  • Harika ya

0|0
    0|0
  • Bu ne la iğrenç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Barbarlık çünkü. Herşeyin bir edebi var.

2|0
    0|0
  • Oyle, daha gecen hafta kizin biri yolda sarildi bna durduk yerde, ne oldugunu bile anlamadim. Turkiye'de aynen sikarlar bacagina. :)

0|0
    0|0
  • dostum bunlar önceden planmış durum.
    yani kızlarında haberi var.

0|1
    0|0
    • dostum valla thailand da amerikada ve ispanyada bulundum gercektende bı sıkıntı yok yani insanlar gayet cana yakın yaklasıyorlar bı ego bı ozguven patlaması ınsanları kucuk gorme seylerı yok bızımkıler gıbı yobaz cahıl degıller.

• ya o kısım ayrı ama bu video tamamen kurgu bilmeni isterim.

• Hepsi tezgah bunların. Çocuk kızları kiralamış bildiğin.

0|0
    0|0
  • Halkımız çok duyarlı (!), ahlaklı (!) ve dindardır (!) tabi satırla kovalarlar

0|0
    0|0
  • Bakmanın bile sıkıntı olduğu yerden söz ediyoz aga... :D

1|0
    0|0
  • Bu videolar kurmaca avrupanin hic bir yerinde bu kadar rahat kizlari bulamazsin insanlarin algilariyla oynuyolar

0|0
    0|0
    • amerıka ıspanya ve thailand da bulundum kendı gorusum bu sekılde davransan kabul edıyorlar.

• Bunu bile normal bir şey hatta 'komik, güzel' birşey olarak algılayan zihniyet yetişti. Çok sağolasın ulu yüce önder atatürk.

2|0
    0|0
Yükleniyor...