Bu sitede neden yakışıklı erkek yok?

niye hep çirkinler bir de mesaj atıyorlar tamam tipsizsiniz bari mesaj atmayın yorumda yapmayın şimdi başlıcaklar yorum yapmaya?

0|0
27|93

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Egonu al ve git buradan

1|4
    0|0
    • sen git soru benim yorum benim

• @Varan1 Teşekkür ederim. :) Böyle insanlara tahammül edemiyorum maalesef.

• rica ederim akıllı kadın başka kadınlarda bulmak zor

Erkekler Ne Diyor 92

• Eziklemenin bu kadarı.

O kadar özel olduğunu düşünüyorsan, mesaj kutunu kapat, insanlarla muhattap olma. Yakışıklılara da kendin mesaj at, senin gibi birini kesinlikle geri çevirmezler. Ego tavan, karakter sıfır. Bundan şikayetçi olmakta çaresizliğin daniskası. Bir yakışıklıdan mesaj gelsin diye onca kişinin kahrını çekiyorsun, yazık. Ne zaman gelir acaba?

Böyle cool olunmaz, böyle özel olunmaz. Öncelikle edep adap bilir, saygı bilir, karakter nedir onu bilir cool insanlar. Ve egoları yoktur sendeki kadar. Senin böyle birşeyi söylemen dahi o yakışıklılara ulaşmanın zor olduğunu gösteriyor. Gerçi ulaşınca kaç günde kaçıyorlardır senden, oradı muamma.

1|1
    0|0
    • beni tanımadan sadece bir sorumdan kişilik analizimi yapmışsın kafana göre bu kadar aşağılanacak bir kız değilim ben gerçete tanımadığım kişiler hakkında böyle konuşma

• Seni iyi anladım, tepki gösterişini yorumladım, seçenek sundum. Son olarak arıyorsan tavsiyede bulundum. Olay bu.

Kusura bakma ama sabırlı, herşeye anlayışlı biriyim. Ama şu senin kurduğun tarzda cümleler kuran, insanlara tepeden bakan, ukalalık yapan insanlara tahammül edemiyorum.

Belki amacın bu değildi. Ama kendi yazdığını bir oku. Anlayacaksın...

• Tamam hatamı anladım zaten farkındaysan diretmiyorum benim yazdığım doğru diye ama amacım erkeklerle konuşmak değildi

• Anası değnekle yün döver kızıda kırbaçla fantezi yapar :)
    Kusura bakmayında kahkata attım :D

1|4
    0|0
  • Yakışıklılığın kriteri nedir acaba bir anlasak.. AVM lerde gördüğüm güzel kızların yanında hep hırpani kılıklı erkek mi diye düşündüğüm hilkat garibeleri var.. benim oğlum olsa eve sokmam ama o tipsizler ne yazık ki göz bebeği.

0|1
    0|0
  • Görmemişimsindir

1|0
    0|0
  • sen soruyu yanlış sormuşsun neden yakışıklı erkek yok değil neden mesaj atan yakışıklı erkek yok diye sormalıymışsın :D

1|0
    0|0
    • Aynen öyle yapmalıymışım :D

• eee zaten çocukta tip olsa zaten buralarda sapıklıkla uğraşmaz ki :D normal haytta kız görse kaçar onların çoğu inana bana :D

• Senin gibi kızlardan nefret ediyorum. Sen eğer yakışıklı erkek istiyorsan erkeklerde güzel kız ister. Bir kız mini etek giyer erkek laf atınca suçlu. Erkek kas yapar kız laf atınca şirin oluyor. Bence kızlar erkekleride geçti laf atma konusunda sırf senin gibiler yüzünden artık dar tshirt giymiyorum. Aslan aslanla gezer kartal kartalla uçar. Bence sen ve sen gibiler sevilmeye layık değilsiniz. kardeşim olup başkasını yakacağıma odun olup kendim yanarım. Merak etme o yakışıklı dediklerin sana bakmaz. Layığını bulmuşsun. Ağır olmuş olabilir ama sevginin değerini düşürdünüz be.

0|0
    0|0
  • Belkide gözün güzel bakamiyodur

1|0
    0|0
  • Nasıl bir ego tatminidir veya kendini üstün görmedir bu durum :D Açıkcası sadece gülüyorum senin gibilere...

1|2
    0|0
  • Evlendirme programimi bacım burasi

2|0
    0|0
  • yerinde olsam kendimden şüphelenirdim, o bluzu tutması için 2 tane portakal lazım. Onlara sahip olduğun gün atarım sana mesaj

0|0
    0|0
    • Senin gibilerin atmasını istemiyorum sorunda bu zaten

• Profil olarak koyamam mesaj olarak göndersemde beğenmezsin

• 1 dakikalığına profile koy ya da mesaj at fark etmez

• Cidden yok sen git o zaman

0|0
    0|0
  • Senin beni çirkin bulman güzel şey doğrusu lütfen beni bir bok parçası olarak gör ama sadece sen :)

0|0
    0|0
  • aynen kımse sızınla tavuk döner yemek zorunda degl :D :D

1|0
    0|0
  • senin fake foton ile dalga geçmek şart oldu

1|0
    0|0
    • Daniel fotoğraftaki boşuna araştırma

• Atıyorlar tabi biri inanmadı ekran görüntüsünü çekip gönderdim valla çok var

• sende kapa o adilerin kızkardeşlerine de yollarlar korkma hayat tesdüf değil

• Allah bizi böyle yaratmış..

0|0
    0|0
  • Ooy ne guzel de polemikle xper kasiyor, zeki kadin :D

0|0
    0|0
    • Xper i napıcamda ona uğraşıyım

• vaardır elbet teyze

0|0
    0|0
  • Bende cirkinim mesaj atmiyorum.
    Haddinizi bilin lan. ornek alın beni

0|0
    0|0
  • Güzel kız yok ki yakışıklı erkek olsun.

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Güzel ve ya çirkin olman değil vajinanin olması önemli erkekler için senin ne dusundugunde önemli değil insanlar şansını dener ya tutarsa diye :) Ruhu temiz dişi kişi :)

0|0
    0|0
  • Nabza göre şerbet :))))

0|0
    0|0
  • Bagdat Caddesi'nde takil, bulursun.

0|0
    0|0
  • sana da mesaj atan varsa yazıklar olsun :D

0|1
    0|0
  • Hepimiz tipsiziz

0|0
    0|0
  • Sitenin %95'i ağır ezik kalitesiz karaktersizlerden oluşuyor bu doğru.

0|0
    0|0
  • Burdakilerde hepsi bir lindsay elingson ya am'k

0|0
    0|0
  • Ben Yakışıklıyım 8)

0|0
    0|0
  • Çirkinler olarak ben eksik kalmışım demek :D

0|0
    0|0
  • damacanaya tecavüz ediyorlarrr aplacııım sana mesaj atmaları gayet normal

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 26

• Güzellik dediğin olgu ile ne kadar devam edilebilir olduğunu düşünüyorsun Güzel diye hayatına birine aldın huyu suyu karakteri sana uymuyorsa tipi halen yeterli gelir mi Bu kadar şekilci olmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Engelle takma

1|0
    0|0
  • Aşkolsun @bigego onlar muhteşem laf yok onlara biziz çirkin tipsiz olan kendilerini dev aynasında görüyorlar ondan canım

1|0
    0|0
  • Yok maalesef olanla idare et

1|1
    0|0
  • Yok valla yok

1|0
    0|0
  • Hahahaha hepsine baktinmi?

1|0
    0|0
  • Evet bencede yok

1|0
    0|0
  • Hahaha😂😂😂 haklısın

1|0
    0|0
  • Ağır ergen örneği. Evde denemeyin

0|3
    0|0
  • Kullanıcı adımın hakkını vereyim dedin heralde😂😂

1|0
    0|0
  • Hepsini kaptılar

1|0
    0|0
  • Varda, Sahipli onlar.

1|0
    0|0
  • ben gördüm bir iki tane :)

1|0
    0|0
  • Senin düşüncen kadar çirkin olmaları mümkün değil

0|4
    0|0
  • Git az ötede yaşa Allah için.

1|2
    0|0
  • olsa napıcan :D

0|0
    0|0
  • Ulan gibik sana burdan bir cakarim aklin zütüne girerr

0|1
    0|0
  • Hahahha😂😂 yakışıklı olsa konuşacak mıydın 😂😂

0|0
    0|0
  • hahaha fotoğraf olarak egonu koysaydın.

0|0
    0|0
  • Hakikaten ya

0|0
    0|0
  • ayn ya

0|0
    0|0
  • Çünkü yakışıklı erkekler sevgilileriyle gezmekte.

0|0
    0|0
  • Oy benim güzel kardeşim beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün emi, demek hem çirkinler hem de mesaj atıyorlar ha :D bu ne perhiz bu ne lahana turşusu deseydin :D

1|0
    0|0
  • sende gerizekalısın onlar bir şey diyor mu

0|3
    0|0
  • Ego ego yapma akskdkdnfkfn

0|1
    0|0
  • sank güzel kız var mı? hepsi boya küpü saçma salak kızlar, yok amım sulandı yok gotumun kılını neyle keseyim vs vs

1|2
    0|0
Yükleniyor...