Dün Gece Başıma Gelen İlginç Olay Hakkında?

Arkadaşlar dün gece başıma gelen olayı anlatmak istiyorum

Akşam arkadaşlarla buluştuk sohbet falan ettik ertesi gün işim var diyerekten araba ile ayrıldım yolda eve giderken 35 yaşında bir bayan arabanın içini bir süre süzdükten sonra elini kaldırdı gelebilirmiyim falan dedi bende herhalde yolda kaldı diye düşündüm gideceği yere götürmek için tabii ki dedim.

Kadın arabaya bindiğinde bariz sarhoştu ağzı leş gibi vs. sordum işte hayırdır bu saatte ne işin var diye sevgilisinden ayrıldığını moralinin bozuk olduğunu söyledi neyse yolda içki almak istediğini belirtti almaya gittik hatta ben aldım parası yoktu sanırım ya da vardı bilmiyorum:)

Daha sonra evine davet etti şüphelensemde kabul ettim 2-3 saat falan oturduk sohbet ettik başından geçenleri anlattı biraz dinledim falan ama böyle deli gibiydi ya da sanki öfke kontrolsüzlüğü var gibiydi üzüldüm açıkcası oda sızmıştı sanırım daha sonra geç oldu diyerekten çıktım gittim.

amacı neydi hala bilmiyorum belki bedava alkol , belki evine bıraktırmak, belkide sadece derdini anlatacak birisi ama feleğin çemberinden geçmişti belliydi

Not:Merak edenler için Aramızda anlattıklarım haricinden bir şey geçmedi

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Abi sizdeki de ne cesaret ya gece vakti aliyosunuz arabaninzaa milleti assa kesse nolcak? xD hem bazen o yolda durduranlar cin min oluyomus tovbest

0|0
    0|0
    • Akşam vakti yolda kalan bir bayanı tek başına bırakmak olmazdı, zaten tek başına bir şey yapamaz kendime güvenmesem almam :) Ama evine falan gittim tehlikeliydi doğru farklı bir macera oldu xd

• Hadi gidecegi yere biraktin evine ne cikiyon ya asdfs sende aranıyon

• ya ne aranması bisürü para vermişim ben alkolü kurtarmanın derdindeydim :D:D

En İyi Erkek Görüşü

• ee sıradan bir gün kardeşim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadın sarhoşmuş sarhoş olan insanlar tuhaf davranır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...