Benim gibi olannn varmii?

Arkadaslar kendimi bildim bileli arkadasim yoktur. Ya kilom yuzumden ya da baska bisi yuzunden. Insanlari kaybetmekten korkarim. Herkes iyi guzsl oldugumu soyler ama lafta. Benim gibi hic arkadasi olmayan disari bile cikmak istese hep tek olan varmii?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• benim çok arkadaşlarım vardı ama hepsi zor günümde gitti, kalanları da ben sevemedim ama bu yaşıma kadar en iyi dostlukları yurtta edindim çünkü orda kimse senin kaşına, gözüne kıyafetine bakıpta seni sevmiyor orda herkes sırdaş oluyor ve o bağ çok daha güçlü oluyor. Benim kaldığım yerde arkadaş edinmem çok imkansız çünkü burda ne yaşıtlarım var nede aklıma yatan insanlar. ( Almanyadayım çünkü)

0|0
    0|0
    • Cevap verdigin icin tesekkur ederim. Insallah seninde hep sevecegin insanlar karsina cikar

• inşallah hayırlısı olsun.. rica ederim ve bence fazla kafana takma gidenler içinde üzülme, sen hep geleceği düşün ve bulacağın insanlarda da kusur arama yoksa hep yanlız kalırsın

• Hayir zatrn ben insanlari kiramam bile :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben senin giibi değilim. Yani tabiki beğenmediğim taraflarım var ama beni seven böyle sevsin. Hiç ama hiç kimseyi kaybetmekten korkmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...