En önemli değer ve yargılarınız nelerdir?

Veee günümüz toplumunda hangi değerin neredeyse yitirilmiş olduğunu düşünüyorsunuz? Peki sizce bunun sebebi nedir?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ahlak, gelenek , gorenek, durustluk...
    Ve daha bircok sey

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ailem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçmişte yalancı, softa, hiçbir düşüncesi ve hareketinde kendi kendisi olamayan, egolu bir adamdım. Şimdi 20 yaşımdayım ve istiyorum ki bir şeyler değişsin. Hatalarım saymakla bitmez, telafsi var mı bilmiyorum. Ancak yol yakınken ve akli dengem hâlâ yerindeyken, bir şeyleri değiştirme fırsatı bulmuşken, değiştirmeliyim, değiştirmek zorundayım!

Bahsi geçen düşüncem şu an değer yargım. Umut ediyorum ki telafi edemeyeceğim şeylerin üstüne bir şey koyacaksam, bu iyi bir şeyler olsun.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle doğru yoldasın ve daha çok gençsin. Vicdanın rahatsız olmasaydı asıl ozaman değismen ve yanlışlarını düzeltmen mümkün olmazdı. Zaten yanlışta olduğunun farkında olmadığın için kaybolurdun. Vicdan gerçekten pusulamız. Emin ol hepimizin hataları saymakla bitmez ama pişman olmak herkese nasip olmuyor.

• Bir yerde okumuştum ve en sevdiğim sözcük oluverdi: ,, Doğru olan zordur ama zoru başarmak doğruluktur''.

• Saygı.😉

1|0
    0|0
  • İnsanlık merhamet vijdan

1|0
    0|0
  • bakiree olmayan kadını çocuğuma annne yapmam bu en önemli değerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ahlak olduktan sonra gerisi halloluyor..

1|0
    0|0
  • Şimdi namus falan demeyeceğim çünkü hiç önemi yok. İnsanlık, adalet, hoşgörü, vicdan, dürüstlük, merhamet, sevgi, saygı, sadakat, güven

0|0
    0|0
Yükleniyor...