Etrafımda sürekli dert anlatan insanlar var nasıl kurtulabilirim?

Yaa sürekli. Hiç memnun değiller hayatlarından ben de değilim uğraşıyorum yapmaya çalıştığım şeyler var ben de anlatır oldum işin garibi. Ben de çoke tkileniyorum. Yaşam enerjini sömütrüyorlar. İşe başlıyor eleman beğeniyor beğenmesini anlatması yüz saattir. Saatlerce ayy işim şöle iyi böyle iyi çok güzel falan.. Sonra bir şey olur ayyy kötüü kötüüü çok bozuk iş arıcam iş arıcaaam.. sonra iş arama evresine geçer tek tek her görüşmesini analtır... Bıktım bıktım... Ya ben daha iş bile bulamadım yaaa... Seni mi dinlicem nasıl kurtulabilirim? İl değiştirmeyi bile düşünüyorum herkesten uzaklaşıp yeni insanlar tanımak ve yalnız yaşamak için?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yol ver

1|0
    0|0
    • Birisi 10 küsür senelika rkadaşım işte o yüzden nasıl yapayım ki?

• Sende biraz kiskanclik sezdim ama hayirlisi

• ne alaka... hayret bişey yaa yürü git o zaman yoluna... haydeee

En İyi Kız Görüşü

• Uzaklaş öyle insanlardan insanın psikolojisi kalmıyor

1|0
    0|0
    • kesinlikle... ben de zor dönemden geçiyorum benimde sıkıntılı da ne biliyim artık bir aralık açmaya çalışıyorum kendime... düşünmemek gibi.. ama mümkün müüüü

• Mümkün tabi ayrıca duvar koy arana o tarz insanlarla. insanın derdi olabilir ama sürekli bundan bahsetmek insanı delirtir yani

Erkekler Ne Diyor 4

• bendede aynı dert var vallahi bende işsizim dert yanıp duruyolar insan bunalıyor gerçekten bende şehiri terketmeyi düşünüyorum artık bıkkınlık geliyor insana bir süreden sonra

1|0
    0|0
  • ya ben de işimi değiştirmeyi düşünüyorum, patronla anlaşamıyoruz. yeni iş de arayamıyorum. Ne yapcağımı şaşırdım. Sabahtan akşama kadar çalışıyorum it gibi. Ne yapayım, bir akıl ver.

0|0
    0|0
  • Umursama

0|0
    0|0
    • haklısın.. zaten artık biraz öyleyim... Rahat hayatı boşveren insanalr bulmak lazım ya...

• Ya bende aynı şekilde hep sorunlarını anlatıyorlar. delircem gari.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...