Abim neden böyle davranıyor olabilir?

arkadaşlar abimin son zamanlarda bu tavırlarından rahatsız oluyorum. ben çekingen ve soğuk , ciddi ve sinirli birisiyim. sanırım bu nedenle yakın davranmak istiyor ama cozuttu artık. tamam , beni açmak ve çekingenliğimden kurtarmak isteyebilir ama fazla derine iniyor. sıkıntılarım benim özelimdir. geçen gün yolda gidiyoduk beraber , kasma kendini , neden kasıyosun kendini? neden bu kadar ters davranıyorsun? bir sıkıntın felan mı var? bana kankan gibi davran. regl oldun mu? felan dedi. ve yanımda hakaretli konuşuyor. örneğin '' lan , b*k , s*ktir et vb. '' bu kelimeleri bana karşı hakaret olarak söylemiyor. ancak cümle içinde kullanıyor. dünde bana ayakkabı aldı. dün yatakta uzanıyordum. karnın mı ağrıyor diye sordu. ona yakın davranmak istemiyorum. insanlarla mesafeli olmak tercihim. hele ki abimde olsa karşı cinsim. nasıl utanmadan böyle sorular sorar? şahsen rahatsız oluyorum. fazla yakın ve gevşek davranıyor bence. neden böyle bir tavır sergiliyor? onu nasıl uyarmalıyım? bir daha öyle sorular sorarsa ne demeliyim? nasıl davranmalıyım sizce?

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kiz oldugumu hatirla ve ona gore davran de. Kardesinim diye sevgilin gibi rahat hareket edemezsin de. Ozelimi soramazsin, cocuk degilim kendi sorunlarimi halledebilirim, ilgilendigin icin sag ol ama bu kadari bana fazla, yakindan ilgilenmek zorunda degilsin de tesekkur et otursun asagi.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendi ailenden böyle bişey beklemen yanlış olur. sonuçta seni taciz etmiyor. regl dediğimiz şey artık dünyanın bildiği bişey. bu dönemleri çok sancılı şekilde geçiren arkadaşlarım var. kendi kardeşi hastaneye kaldırmıştı mesela bir seferinde.

1|0
    0|0
    • regl normal birşey ve doğal. ancak karşı cins olarak neden bunu sordu? onu ne ilgilendirir? utanmıyor mu bunu sormaya? şahsen rahatsız oldum. bir insan bu kadar rahat olmamalı helede karşı cinsse.

Erkekler Ne Diyor 12

• Aileden biri ile iletişim kuramayıp, yanlış şeyler yapan o kadar genç kız var ki... Bence abin de bunu gördüğü için yakınlık kurmaya çalışıyor, yanında olmaya, her durumda arkanda durabilirim imajı vermeye çalışıyor. Bu kötü birşey değil. Mesafeli olmayı istemekte senin tercihin elbette, aynı olgunlukla abini karşına al ve sordugu sorulardan rahatsız olduğunu dile getir. Eminim anlayacaktır.

1|0
    0|0
  • Terbiyesiz abin o senin.

2|0
    0|0
  • Aileye mesafeli olmak nedir ya. ne zannediyosun sen kendini. Adam sana ayakkabı almış. Seni merak ediyo düşünüyo. Neyse kaybedince anlarsın. Bunu sana sevgilin sorsa kızöazsın abin regl mi oldun demiş kızıyosun. Ne var bunda

2|0
    0|0
    • rahatsız oluyorum. bu kadar da derine inmesin. tamam kardeşimde bu kadar rahat ve gevşek olmasın. insanda biraz utanma olur.

• mesafeden kastım özelime girmesinler demek istiyorum. nasıl böyle cinsel içerikli bir soru sorar? evet çekingenim ve soğuk davranıyorum . bu da psikolojik bir hastalığım yüzünden kaynaklanıyor. anksiyete ve sosyal fobi hastasıyım. rahatsız olamaz mıyım? bende insan değil miyim? her ne olursa olsun böyle terbiyesizce bir soru sorması gerekmezdi. kardeşiyim l*n ben onun.

• Hastaysan tedavi ol. Sormuşsa sormuş ne var yani. bu gayet doğal herkes tarafından bilinen bişey. Merak etmiş endişelenmiş. Tamam sornasa iyi olurduda iyi bir abi ki sana ayakkabı almış merak etmiş. bir gönül kırmayın ya. Bazı şeyleri görmezden gel

• Kusura bakma suç sende ondan sonra neden mutlu olamıyorum diye ağlayan sen olursun biraz aktif dinamik ol

1|0
    0|0
    • ben buyum. o terbiyesini bilecek.

• ulan erkek arkadaşla abi kardeşi neden bir tutuyorsun?

• Eeee sen ulan diyebiliyorsun

• Yaptığında bir yanlış yok.. Sadece sen biraz fazla sinir bozucusun

1|0
    0|0
  • Ben abinin yerinde olsam ne pok yersen ye derim. Seninle ugrasilmaz

1|0
    0|0
  • Konuş annenle annen onu uyarır

1|0
    0|0
  • Ilginc

1|0
    0|0
  • bosa yormasın kendini bari, net tavrını koyarsın olur biter

1|0
    0|0
  • Ben olsam tokatlarım.

1|0
    0|0
  • ciddi sert davran

1|0
    0|0
  • İnşallah tanışmam senin gibi biriyle 😊

0|0
    0|0
    • rahatsız olamaz mıyım?

• Anladım senin yapın bu ama allah yaşamaya mecbur etmesin senin gibi biriyle. Yazık seninle iletişim kurmaya destek olmaya çalışan abine üzüldüm. Herkese nasip olmaz öyle abi

Kızlar Ne Diyor 4

• Opppsss.. ilk kez senin gibi biriyle karsilasiyorum yani tavsiye olarak diyebilecegim seyler sınırlı
    Direk yuzune karsi soyle istersen zaten soguk biriyim diyosun belli bir sure kirilir ama senin soguk biri oldugunu cozmusse zamanla unutur

1|0
    0|0
  • Yani art niyet dusunme tabiki bellli sınır olmalı sen onun kiz kardesin abilik durtusuyle yaklasıyor keske her abiler boyle dusunceli olsa...

1|0
    0|0
    • ancak rahatsız oluyorum ve bu durumda nasıl uyarmalıyım onu düşünüyorum.

• Konus uslup cok onemli birde su sorun var biraz ozguven sorunu yasiyorsun sanirim onemsenmek iyidir...

• bu senın oz abın mı bıde aranızda pek cok yas farkı yoksa ondan kaynaklanır bıde cok gevsek sanırım kısılık meselesı s*c agzına bagır cagır benımle boyle konusursan yuzune bakmam de

1|0
    0|0
  • ya sanane sorma rahatsız oluyorum de.

1|0
    0|0
Yükleniyor...