Hayatınızda bir şeyi değiştirme imkanınız olsa, neyi değiştirirsiniz?

Değiştirme imkanınız olsa, hayatınızda neyi değiştirmek isterdiniz?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• komple hayatımı değiştirebilir miyim? :D

0|1
    0|0
    • evet, o da tek bir şey sayılabilir, sonuçta :)
      olabilir :)

• Teşekkürler :)

• Günaydın, rica ederim😊

En İyi Erkek Görüşü

• Yalanın ve softalığın ne kadar kötü bir şey olduğunun farkına daha çok yeni farkına vardım. Şimdi 20 yaşımdayım ve bir şeyler değişsin istiyorum. Zamanı geriye sarsam düzeltmeyi istediğim ilk şey bu olurdu.

Ne yazık ki zamanı geriye sarmak günümüz teknolojisiyle mümkün olmadığından, kaldığım yerden devam edip, ömrümün yettiği yerden bir şeyleri düzeltmeyi başarabilirim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yaşam stilimi değiştirmek.. hayatımdaki öncelik listesinde ilk sırayı okul, eğitim, kariyer gibi kavramlardan uzaklaştırmak ve bu kavramlarla monotonlaşan günlerimi dünyanın tüm ülkelerini görmeyi hedefleyen sırt çantalı bir gezgin olarak geçirmek isterdim.

0|1
    0|0
  • Degstrmk istedgm okadar cok sey varki nerden baslasam sana nasil anlatsam? kankim sen biliyrsn aslinda birazini. kardeslermn degsmesini ve tek kardes olsaydm diyebilrm net.😂😩😬birde babamn huylari isttedgm gibi olsa degiseckse huyu degssin. yine annemn annm babmn babm olmasini isterm. insanoglu bnce yine ayni ana babasini terch eder bu boyle nekadr onlardan sikayet etsede canini yansada. bugn anladm annem yanmda olsaydi;( et tirnaktan ayrilmaz dedikleri bu herhal. birde insanlarin kendim gibi olmadgini cok da once anlasaydim buka yipranmasdm uzulmezdim...

0|1
    0|0
  • Sadece tembelliğimi değiştirmek isterdim. Onun dışında istemezdim galiba. Beni üzen yaralayan ya da hayatımı değiştirmek zorunda bırakan insanlar, olaylar oldu. Çoğu kişi böyle şeyleride değiştirmek ister ama buda bir ders, buda olgunlaşma, güçlenme öyküsü. Yaşamasaydım 'düşünce tarzım nasıl olurdu' deyip düşündüğümde iyiki olmuş bitmiş diyorum.
    Nerden nereye bağladım gene 😄

0|1
    0|0
  • komple dusundum de hicbiseyi...

0|1
    0|0
  • Galıba hersey istedıgım gibi degısmesini istediğim bısey yok

0|1
    0|0
  • Şu anda yaşadığım ikilemi

0|1
    0|0