Fikrim sizce nasıl?

hesapladıgımda işten çıkarsam 32bin tl tazminat alıyorum, işsizllik maaşida alıcam 1350tl, kenarda da 5000 tl param var, bu yaz işten çıkıp 9bintl ye arkadasımın sattıgı karavanı alıp schengen vizemle avrupaya dogru yol aliyim diyorum. Sizce nasıl fikir? Yoldan otostopcu gencleri de alırım belki blablacar yaparım diyorum yani ücretli alırım? şöye arnavutluk sahillerine bir kendimi atıyım zaten orası cok ucuzmus, sonra berlin fusion festivale bir ugriyim, ordan amsterdamda coffeshopta takılıp geri döniyim? Geri döndüğümde iş bulamayabilirim ama hayatımın yolculugunu yapıcam

1|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Resmen hayalimi yazıya dökmüşsün sen ya hayatta en çok yapmak istediğim şey bu bence hiç kaçırma yap hemen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayat kısa, bol bol eğlenmek lazım.

1|0
    0|0
  • Pazartesi sendromunun etkileri bunlar..

1|0
    0|0
  • Evlenelimmi

2|0
    0|0
  • güzel fikir..
    insanlar ömründe bir kere de olsa dünya turu yapmalı..

1|0
    0|0
  • benide alsana yanına

1|0
    0|0
  • Bunu bu sene yapmazsan bir daha yapamazsın..

1|0
    0|0
  • git hayatını yaşa

1|0
    0|0
  • Süper fikir yap tabi

1|0
    0|0
  • Hayat sana güzel bunu tek başina mi yapican

1|0
    0|0
    • evet kanka, tazminattan biraz babama veriyim kalanıyla gideyim diyorum, İstanbul'da ev arkadasımla kalıyordum odamı da airbnb ile bir erasmusluya kiraya veririm

• korunuruz biz de ayrıca macarlar aids olmaz gibime geliyor

• Bnce onlarda cikar bnce

• Tabiki yap benide al yanina

1|0
    0|0
  • her şey dönene kadar zaten dikkat et,

1|0
    0|0
  • Gayet de. Kötü bir fikir. Anladığım kadarıyla iyi bir işin var. Ayrıca işten kendin ayrılırsan hiçbirşey alamazsın. Bu söylediklerini alabilmek için işten çıkarılman lazım ayrıca haksız sebeple

0|0
    0|0
    • yuz kızartıcı bir suc işlemeden cıkartılırsan alıyorsun tazminat. Ayrıca insan kaynakları ile anlaşmalı ayrılıcam.

• evet iyi

• teşekkür. Avukat arkadaşım var o da hep öyle söyler. Ben bir iki yerde bunları bizzat yaşadığım için, biraz da ilgili olduğumdan biraz öyle oldu. Tekrar başarılar sana. Saygılar.

• Avrupa turuna çıkan adamada işsizlik maaşı vermezler heralde 😄

0|0
    0|0
    • ay sgk nerden bilcek benim turumu :D onlar soliteri oynamaya devam etsin dairede :)
      Buarada isvec 4000euro veriyormus işsizlik maaşi

• bizde 8 ay 9 ay veya 10 ay alıyorsun çalişma gun sayına gore. İsvec 1 sene veriyor.

• Hmm anldım neyse gidersen eğer benide götür

• Ben hazırım

0|0
    0|0
  • kendin cıkarsan tazminat hakkını kaybetmiyon mu.

0|0
    0|0
    • çok uzun zamandır çalişiyorum anlaşmalı ayrılıcam

• Türkiyenin en buyuk konser organizasyon şirketinde 5 senedir çalişiyorum, üniversiteden beri :( sömürüldüğüm yeter artık, aslında attırsam kendimi baya tazminat alırım ama atmıyorlar.

• kovimisin ula davasına döner bu iş :)))
      kendini attırmak icin şener şene yapılanı yap :p

• yaş kaç günün doldumu tazminatını alıyorsun paranın hepsinimi yiceksin tatilde

0|0
    0|0
    • doldu kanka, birazını babama bırakıp gideyim diyorum

• Otur oturduğun yerde hippi mi kesileceksin başımıza

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence yapabilirsen fikir harika

1|0
    0|0
  • işşizlik maaşı hemen verilmiyor artı 8 ayveriliyor

0|0
    0|0
    • işten cıktıktan 2 hafta sonra ilk ayın son iş gunu yatıyor, son iş yerinde çaliştiğin gun sayısına göre 8-9 ve ya 10 ay alıyorsun ben 9 ay alıcam

• o zaman iyimiş durma derim

• Ben gelirim

1|0
    0|0
Yükleniyor...