Kapat

Erkek arkadaşınızın burnunu k... ?

Kızlar ya bir şey sormam lazım şimdi.. Nasıl başlasam ımmm...
Erkek arkadaşınızın (sevgiliniz olması şart değil) bir şekilde burnunu haldır haldır karıştırdığına şahit oluyorsunuz. Ama baya baya saniyelerce sümüğe ulaşmak istercesine karıştırıyor. Siz şahit oluyorsunuz fakat, o sizin görmüş olduğunuzdan habersiz. Farkında bile değil! Sonrasında nasıl bir tutum sergilersiniz ona karşı? Soğur musunuz, görmemiş gibi yaparak arkadaşlığınıza devam mı edersiniz? Ne bileyim işte ne yaparsınız? Başıma geldi çünkü de -_-

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• hazine arıyor demek :) doğal birşey emin ol bütün erkekler karıştırıp oraya buraya sürüyolardır :D

1|0
    0|0
    • Ya illaki yalnız başımızayken yaptığımız abuk şeyler olabiliyor. Ama bu yani ne bileyim.. Resmen boşluğuna geldi ve toparlanmadı bile. Farkına varmadı aslında burnunu karıştırdığının :D Rutinleşmiş galiba

• Yahu saçmalıyorsun resmen. Öyle bir anda mendil vermek aklına gelmez. İnsan psikolojisinden hiç mi anlamıyorsun. Başkasının yerine utanmak diye bir gerçeklik var. Anında utanırsın ve görmemiş gibi yaparsın o an için. Patavatsız biriysen de, napıyorsun sen be! tarzında şeyler söylersin. Mendil verebileceğin bir pozisyonda olsa zaten parmağını burnuna sokup karıştırmaz. Seni fark edemeyeceği bir pozisyondaysan da, aa burnunu karıştırdığını gördüm al bununla temizle! demezsin. Zevk için parmağını burnuna sokup sümüğünü çıkarmaya çalışan bir insandan bahsediyorum alemsin cidden :D

• günah kecisi ben oldum ya helal olsun sana :) resmen ateş püskür kadın, çeker giderim daha da yorum yazmam

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ulan öyle bir anlattın ki, gözümün önünde kürk içinde iremsu canlandı resmen :D

1|0
    0|0
  • Sümüğe elin değer ama alamazsın onu almak için uğraşmanın stresi ve çabasıyla hiç bir şeyi gözü görmez insanın ehe:/

0|0
    0|0
  • Görmemiş gibi yaparım.

0|0
    0|0
  • Çok ironik ya 😄

1|0
    0|0
  • burnunu kırardım tuvalet denen bir icat var.^^

0|0
    0|0
  • Git tuvalette karistir de

0|0
    0|0
  • Görmemiş gibi yaparım isterse sondaj çalışması yapsın asdasf

0|0
    0|0
  • Ya benim göreceğimi biliyorsa rahatsa soğurum 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iiiyy pislik cabuk git ellerini yikkaaa, hazine avcisi mubarek sumkursen bukadar tiskinmem.. cabukk gitt ellerni yikaa pisss !!!

Diye bagririm :) yapmisligim var bir arkadasima

1|0
    0|0
    • Utanmıştır ama yaa :D

• Bana ne :D pislik insan icinde yapdina bak bagri git tuvalete biseye yap gozumun onundee.

• görmemiş gibi yaparım ve sorun olmaz insanız sonuçta o an burnunu temizleme fırsatı olmamıştır belki

1|1
    0|0
  • Iğrenç 😐

1|0
    0|0
  • soğurdum heralde ya ama bilmiyorum

0|0
    0|0
  • görmemiş gibi yaparım

0|0
    0|0
Yükleniyor...