Annem sarılmama izin vermedi?

21 yasindayim pek sarılıp sevinen çocuk olarak büyümedim. Bazen kendimi çok sevgisiz hissediyorum ama geçiyor. Zaten bu yaştan sonra sarılma gibi bir durum olduğunda çok yapmacık oluyorum. Geçen çok mutluyum evde anne gel sarilayim dedim Hayır hayır demeye başladı. İzin vermedi yüzü ni degisti Üzgün hal aldı. Ne tuhaf bir insan.. ama mutlulugumu sarsmadi sarildim güldüm geldim. Zaten sarılda git havasjndaydi. Neyse annemin neyi var sizce :) ben hastasın diyorum bazen sinir ediyor beni...

0|1
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçık mı biraz acaba?

0|0
    0|0
    • Değişik biri

• Görmediğim tipini yerim muhtar. Eyvallah :)

• Teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• aynısını yaşadım

1|0
    0|0
    • Annen normal biri mi peki. Yani ben annemin normal biri olduğunu düşünmüyorum o yüzden sordum

• Allah sabır versin bize

• amin inşallah

Erkekler Ne Diyor 16

• Hasta olduğunu düşünmek bence ağır bir itham. Kimileri maalesef sevgisini dile getirmekte ya da göstermekte zayıftır, bence annen de onlardan biri. Olduğu gibi kabullen.

1|0
    0|0
  • Amaan dert ettiğin şeye bak bana saril ayip ediyorsun:)

1|0
    0|0
  • Ne biçim anne be öyle

1|1
    0|0
  • kıyamam ya ama belki sorunları vardır çok üstüne gitme daha sonra sarılmana ona yaklaşmana izin verir. evladısın sonuçta.

1|0
    0|0
  • Belki sen de ona sarılmayı öğretirsin

1|0
    0|0
  • Bireyler sevgi görmeyen çocuklarının evlatlarına sevgi göstermesini beklemesin. Bunları düşünmek gerek. Temel nasıl atılırsa öyle gider. İnsan zorlanır ileride.

1|0
    0|0
    • Evet zaten çok yapmacık geliyor sarılmak bana. Yani belki yıllar sonra sarildim anneme bu soruyu sorma sebebim de çok sarilmadigmdan. Tuhaf ya keşke böyle olmasaydi ama yapacak bir şey yok. O da bana gelse sarilayim die uykum var derim heralde :)

• Bende babamla böyleyim. İleride evlenir çocuk sahibi olursam böyle bir baba olacağımdan endişeliyim. Çocuklarla aram iyi değil. Seni anlayabiliyorum hatun.

• İnşallah öyle olmazsın. Mahrum bırakma çocuğunu

• bazı insanlar dokunulmasından hoşlanmaz belki böyle bir sorunu vardır

1|0
    0|0
  • İnsan Çocuğuna sarılmak istemezmi.. Çok garip

1|0
    0|0
  • Bende öyle yetiştim bir tek kız arkadaşıma sarılabiliyorum :)

1|0
    0|0
    • Bende aynı bir erkek arkadaşıma sarilirim

• Bazen eksikliğimden dolayımı ona sarılyorum yoksa sevdiğimden mi bilemiyorum. çok duygusuz biriyim

• Boşver aşkım sen bana sarıl..

0|0
    0|0
  • sorun var bence..

1|0
    0|0
  • Aslında senden bu tarz şeyler bekliyor onu mahrum bırakma bence :)

1|0
    0|0
  • Anana sor derdi neymiş diye tam çözemedim

0|0
    0|0
  • Evlatlık mısın acaba? Bir araştırma yap

0|0
    0|0
  • kesin hasta.. ya da sen uveysin?

0|0
    0|0
    • yok üvey değilim anneme çok benziyorum.

• ben de sarılamayan insanlardanım, normal değiliz, tedavi şart

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim annemde öyle çok sıkıntıya gelemiyo git başımdan felan diyo 😄😄

1|0
    0|0
  • Sebebi gayet açık anneni , kendi annesi babası sarılıp öpüp sevmemişlerde açıkca belli etmwiemişlerdir yani annende alışkın değildir bu duruma ama seni sevmediği anlamına gelmez sen kır onun tabularını sıksık sarıl

1|0
    0|0
  • Baban ne düşünüyor annenin bu tavrı konusunda?

0|1
    0|0
    • Babamla annem anlasamaz zaten pek. Annemin huyunu bilir. Babam da sevgisini göstermese bile boyle hareketler yapmaz. Ben annemin hasta olduğunu düşünüyorum ama kabul etmiyor tabiki.

• Kendisi farkında ama korkuyor demek ki gerçeklerle yüzleşmeye.

• Ozaman baskasina sinirli olabilirmi? Oyuzden sana oyle davranmistir

1|0
    0|0
  • Bende pek sarılamam sevgisizlikten olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • annen seni ne kadar öperse cennte o kadar yaklaşır git annene söyle

1|0
    0|0
  • eldivenle mi seviyo seni asdasd

0|0
    0|0
  • Ailemle çok sorunlarım var, elimde olsa bir daha yüzlerini görmem. Fakat bir keresinde annemle babam tartıştığında dayanamayıp sarılmak istemiştim itmişti ve bir sürü söylenmişti. Ben de ne halin varsa gör dedim. Ne hali varsa görsündü. Zaten sevgi görmemişim kimseye verecek sevgim de yok.

2|0
    0|0
    • Bende çok anlaşamam ama başımıza bir şey gelse dönüp dolaşacağım yer ailemin yanı

Yükleniyor...