Bu arkadaşımın sorunu ne sizce? Fazla mı ezilmiş çok mu şımartılmış?

Şimdi benim çok yakın oldugumuzu sanan, beni çok sevip düsündüğünü söyleyen bir arkadaşım var.. Kendisinin annesi çingene. Bu kızda yalancılık var,öyle bir rol yapıyor yalan söylüyor ki herkesi kandırıyor, hırsızlık var, rujumu çaldı benim, arkadaşının parasını çaldı. Sürekli insanları eziyor, ezme derdinde. Yani onda hastalık gibi bedeni öyle rahatlıyor. Ama kendisine iki laf et eleştir, amman bir kendini savunmalar karşı tarafı ezmeler. Burnu aşırı havada bunu asla kabul etmiyor. Nişanlandı, sevgilisi ya salak ya çok seviyor. Neyse, sürekli buna harçlık vermeler gel diyor geliyor git diyor gidiyor şımartmalar onu bunu almalar. Çocugu kullanıyor. Koca parası yiyor. Kaynanasına telefon aldırmalar. Geçen sene cebinde 5 kuruş olmayan kız, bu sene bana cafede yemek ısmarladı diye "Ben olmasam nasıl ödicen hesapları" diyor. Sonra şaka şaka. Kendisinin bir dediğini yapma hemen laf sokar sürekli iğneleme. "Sen sürekli erkekler tarafından ezilmeye alışmışsın" Bugün bir şeyi yanlış anladı, onun arkasından konuştuğmu sanmış bak bak olaya bak "Tatlım beni herkese anlatmak hosuna mı gidiyor? Ahah yazınca laf mı sokmuş oluyorsun, ben laf sokmam direk sokarım benden nefret mi ediyosun hayran mısın çözemedim ahahah" yazmış. Bir derdini anlatsan yüzüne vurur pişman olursun, yok ben senin iyiliğini düşünüyorum der ertesi gün sevgilimi ezer. Yok yani dert paylaşılmaz buna onu kullanır hemen. Yok ona özeniyormuşum yaptıklarını yapıyormuşum. Ben bundan nasıl kurtulurum, hani hayatından gitsem sanki dünyamı başıma yıkar gibi davranıyor kaybetmekte istemiyor ama böyle yapıyor.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• çok ezilmiş

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence egoist

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Okumadım ama çok şımartılmış