Çok utanıyorum ne yapmalıyım?

Bakın ben normalde ağır başlı bir insanım ve ortamlara ayak uydurabilen bir insanım fakat kendimden çok utanıyorum daha önce iki tane sevgilim oldu ve iki kişiyle konuştum sadece elele tutuştum. Öpüşme gibi olayları kesinlikle yaşamadım ama böyle o kadar pişmanımki başkalarıyla görüştüğüm için içimi yiyo resmen ya böyle ilerde birisi karşıma çıktığında bu durum çok sorun yaratır mı sizce çok takıldım 😔

Güncellemeler:
Güncel

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir şey olmaz be herkes ayrı deli biri gider başka şey yapar biri el ele tutustu diye üzülür biri aşık oldum günah mı diye sorar ortasını bulun artık delirtmeyin beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Dertsizlikten dert çıkarmak, buna denir işte.

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte

0|0
    0|0
  • tövbe et bol bol ALLAH'a Sığın geçer İNŞALLAH

0|0
    0|0
  • Bunu sorun edecek varlık insan olmazki. Öküzün kronun teki olur

0|0
    0|0
  • Senin o utangacligindan diğer kizlarada empoze edilmesi şart

0|0
    0|0
  • Bilemedim

0|0
    0|0
  • oo işin zor bacım

0|0
    0|0
  • giriş çıkış olmadıysa dudakta sayaç yok bişe olmaz :D

0|0
    0|0
  • Öpüşmelisin öpüşmeden olmaz

0|0
    0|0
  • Ben sorun ederm ama yeni nesil cok bozuk bir sekilde geliyo

0|0
    0|0
  • Sorarlar tabi evlilik baska sey sonucta evine insan alıyor herkes. Kimi kabul eder kimi etmez

0|0
    0|0
  • çok anormal bir insansın. kendi özgür iradenle yasadıgın şeylerden pişmanlık duymak aptalca.

0|0
    0|0
  • Asabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hic birsey yasamadan nasil ilerlicen? Hep ayni yerde kalmayimi planliyorsun? Insan hayatta tecrübe toplamasi lazim.

0|0
    0|0
  • Kendimden ornek vereyim sana evlenmeden once 3 sevgilim oldu esimin hic olmamis ve 4 sene olacak evleneli neredeyse esime gecmisimi anlattigim halde Şu an beni istemedigini soyluyor gururuna yediremiyormus ve Şu an bosanma noktasindayim bir tanede cocugum var. Benden sana tavsiye gecmisi olan bir erkekle evlen.

0|0
    0|0
  • Söylemek zorunda degilsin herseyi ki yani insan belli bir yasa kadar tek basina gelmiyo illaki oluyo bu kadar buyutme

0|0
    0|0
  • Aynı ben gibi.. Bende ilerde ciddi düşündüğüm kişinin suratına bakamam diye kötü hissediyorum kendimi. Sadece elele tutuştum bir kisiyle, senin gibi yani. Ama huzursuzum..

0|0
    0|0
  • Bende bir kişiyle konuştum bende çok pişmanım aynı senin gibi
    O yüzden seni anlıyorum.
    Ama yapmamız gerekn bundan sonrası düşünmek. Eğer bundan sonrada evleneceğin adam tek elini tutursa ne mutlu sana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...