Ya arkadaşlar cinsel içerikli paylaşımları görünce/paylaşınca mideniz bulanmıyor mu?

Ya suç bunlara karşı çıkmamakta ve sert olmamakta bence herkesin üstüne bir sorumluluk alması gerekiyor bu konu hakkında

0|1
10|6

En İyi Kız Görüşü

• aynen ınsanda özel hayat dıye bısey kalamıms

0|1
    0|0
    • Ya adam eşiyle ilgili şeyleri burda anlatıyor nasıl bir serfsizlik nasıl yapıyorlar anlamıyorum

• eatagfurullah onemlı degıl

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• engelledim o kategoriyi rahatım

0|1
    0|0
  • Bende engelli oldukları için görmüyorum.
    Kafam rahat :)

0|1
    0|0
  • aynen iğreniyorum

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kicini totosunu poposunu memesini cekiyo koyuyo bide yawyumlu yorumlar bekliyor , ee yapan yok mu var , ona onu diyen onu yapan kadar geri zekali degilmi , has geri zekali

0|0
    0|0
  • ben okuyunca neler var diyorum ya abi detaya iniyosun eyv bari gününü saatini söyleme

0|0
    0|0
  • Ben o kategorileri engelledim

0|0
    0|0
  • Cinsellik doganin kanunu. Burdan engellesende hayatn engelleyemezsin cinselligi

0|0
    0|0
  • Cinselliği kaldırsan ne olacak sitenin hepsi canım. Az önce bir kız "anneme sarıldım ama beni iteledi. neden böyle yapıyor beni istemiyor?" diye ciddi bir soru sormuş adam "boşvr canım gl bana srl sn. s :)" yazmış ya Allah akıl fikir versin bu insanlara. Her şeyi bırak, gün içinde gerçek hayatta belki de böyle insanlardan biriyle muhattapsın ama bilmiyorsun, haberin bile olmaz, nelere kadirsin sanal dünya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben ks ye şikayette bulunmuştum bu kişilerin sürekli olarak siteye girmesi engellensin diye ama dikkate alınmadı

0|1
    0|0
  • Görmemeyi tercih edebilirsin ama etmiyorsun.
    Neden?

2|1
    0|0
  • ya eğer gerçekten bilgi edinme amacıyla oluyorsa bence empati kurmak gerek ama sanmıyorum anladığım kadarıyla erkekler gizli kullanıcı olarak bayan moduna girip soruyarlar veya cevaplıyorlar bu çok saçma bir şey hatta bu insanları hasta olarak görüyorum...

0|1
    0|0
    • ayrıca biri bana bu gizli kullanıcı ların neden olduğunu anlatabilir mi yani bu nedir gerçekten anlamak istiyorum...

• Vallah bende anlamadım sanki ailelerinden biri burdaymış ta onun icin gizli kullanıcı oluyorlar 😊

• ya kendi fotolarını kullanmasınlar ama gizli kullanıcı anlama güçlüğü oluşturuyor bende...

• Evet abartıyolar

0|1
    0|0
  • senin konuşma tarzında ıgrenç bence ona da bir çözüm bul.

0|0
    0|0
    • Ulen konusma tarzimda ne varmis

• kardeşim dediğim gibi bence bu kadar duyarlıysan bazı konularda bunlara da dikkat etmelisin . yorum yapma zorunluugun yok o şahısa cunku.

• Yaw oda dogru ama benim niye sordugum ve hangi cevaplari bekledigimde belli oyle degil mi

Yükleniyor...