Güzel bir gülüş, karanlık bir eve giren güneş ışığına benzer. Haydi gülelim gece gece?

Güzel bir gülüş, karanlık bir eve giren güneş ışığına benzer.  Haydi gülelim gece gece.?
😄😄😄😄😄😄😄

Güncellemeler:
Herif kibar olacağım diye kız kulesine bayan dedi.
Vay ben nere gidemiyor 😂😂😂😂
Herif kibar olacağım diye kız kulesine bayan kulesi dedi.
Vay ben nere gidemiyor 😂😂😂😂
Gülmekten ilk göncellemeye bakın hele 😂😂😂

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• hahhahahahaHHHHGHHahahahahahHhGshagHhhahahhahahhahHhhahahhahhahHhahahHHahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaahhahahahahahahahahahahHahahhahhshHhaHhhahhahahahahahaahahahahaHhhahahahahahahahHhhahHHHhHhhahahahahahHHhHhhhshahhshshahshhahahahahahhHhahhahahahHHHHHHhshahahhahahahaHhahahahahhahahahahahhaHhhahHhahahahahhahahahahHhahhhahHhhahahahahhahahahahahHHhahahshhahaHhahahHhahahsjajahHHhahhhajajahahaahahahahshahahahahahaahahahahahahhaahhahaHHHhhHHHHHhahahshahahahahahahahahahahhahahahahahahaahhahahhahshshshshshhahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahshshhshshshshshshshshshhshshshshshhshshshshhahshsHHhahhahahahahahhahahahHhahahahshshHhshahahhshshshhshshHshhahaHahhahahhHahahahahhahahaahahHHshahHhahahahahhhahahahahahahhaHhshahahHahahhahahahHahahHhahahahaHhaHhahHahhaHhahhahaHhahaHhahaHhajahHajahHahHHhaHhahaHhHahHhHHHH

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı eyvallahta güldürmedi be 😂😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aha ben😂

0|1
    0|0
  • neye guluoz?

0|0
    0|0
    • Sorma ya gülmekten cevap veremedim.
      Herif kibar olacağım diye kız kulesine bayan kulesi dedi.
      Vay ben nerelere gidem 😂😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...