Din yayan bir inançlı ile, dinsizlik yayan bir inançsız arasında ne fark vardır?

İnançsız insanların, sizi dinsizliğe teşvik ettiğini gördünüz mü? Soruyu anlayabilenlere buyurun.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ferrari ile tofaş birmi değil olamazda

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biri uyutur, biri uyandırmaya çalışır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dinde zorlama yoktur. Çünkü doğruluk, sapıklıktan ayırd edilmiştir. Artık her kim tâğutu inkar edip, Allah'a inanırsa, sağlam bir kulpa yapışmıştır ki, o hiçbir zaman kopmaz. Allah, her şeyi işitir ve bilir. (BAKARA/256)
    De ki: "Ey insanlar! İşte size Rabbinizden hak geldi. Artık kim hidayeti kabul ederse kendi canı için kabul etmiş olur. Kim sapıklık ederse kendi zararına sapıklık etmiş olur. Ve ben sizin üzerinize vekil değilim." (YUNUS/108)

0|0
    0|0
  • Din yayan milleti kurtarmaya çalışır. Dinsizliği yayanın amacı yoktur.

0|0
    0|0
  • Zorla yaydırılan her şey kötüdür. Kişi kendi isterse istediği merhemi vücuduna sıvazlar.

0|0
    0|0
  • inançsız çoğu insan esasında dinlere tepki olarak inanmama yoluna gidiyor. cehaletlerinden dolayı dinin insanlar üzerindeki etkilerinin kullanıldığı gerçeği yerine dinin onlara yanlış işler yaptırdığı ilüzyonuna inanıyorlar ve bu yüzden evet dinsizliğe teşvik edeni boldur. mahalle baskısını yok etme istekleri de bir başka motivasyon olarak sayılabilir.

0|0
    0|0
  • Biri inandığı şeyin peşinden koşar diğeri ise inanmadığı birseye başkalarında inanmaması için çabalar...

0|0
    0|0
  • İnançsız ne yaptığını nereye gideceğini bilemez ama inançlı insan nereye ve sadece bir tek yere gidebileceğini bilir

0|0
    0|0
  • din ile iman ile gerçekten bu değerlere bağlı olarak yaşayanlar kurtarıcıdırlar. dinsizliği yayanlar ya da öyle yaşayanlar şeytanlaşmış kalpleri ile uçurumdurlar

0|0
    0|0
  • Birinde mükafat ahdi vardır diğerinde 1 bardak soguk su :/

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi beyni var yayan yaydığıyla kalır

0|0
    0|0
  • biri zorbadır

0|0
    0|0
  • Teşvik etmeden ziyade haklı olduklarını savunanlar oldu

0|0
    0|0
  • Inancı yanlıs anlayanlarda tesvık eder.

0|0
    0|0
  • Mezhep

0|0
    0|0
  • dindarı da sahtekar dinsizide sahtekar dünya masum değil artık

0|0
    0|0
  • Dinsizlik yayanlarin teşviki, din yayanlarin tesvikinden kat kat kat kat kat kat kat akt daha fazla. Buna yemin edebilirim. Tv, basin yayin, diziler filmler, sinema sektörü, android uygulamalarina kadar hersey "Onlar" ın elinde. Müslümanlara bu platformlarda sadece dip köse noktalarini veriyolar. Dinsizligi subliminal bilincalti mesajlariyla, özendirdikleri islam disi hayatlarla, sahte ve dinden sogutan kiralik hocalariyla cok güzel empoze ediyorlar. Buna ragmen islam alemi uyuyor. Bir avuc insan disinda kimse "Ben bir müslümanim dünyaya hayvan gibi yiyip icmeye gelmedim benim bir vazifem bir amacim var insanlari uyarmaliyim dini anlatmaliyim" diyerek yaratilis vazifesini yerine getirmiyor. Dinsizler bizden cok daha fazla ve etkin calisiyor. Ama tabi o bahsettigim bir avuc akli basinda insan binlee olmayi basardi, sonra onbinler oldular, sonra yüzbinler...
    Bu ülke de asil dinine ve inancina geri dönecek insaallah. Malum hepimizin markasi müslüman arkasi Yahuristiyan !

0|0
    0|0
  • Biri doğruya biri yanlışa teşvik eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biri iyiliğe sevk eder biri kötülüge

0|0
    0|0
  • İnançlı bir yere götürür inançsız bir yer hariç heryere götürür

0|2
    0|0
  • Dinsiz degilde ateist dicem ateist insan cevremde cok var dincide tanidim ama inan ateistler dincilere gore daha duzgun davranis gosteriyodu

0|0
    0|0
  • Dinsizlik de bir inançtır.

0|0
    0|0
  • Ikisi de aynı

0|0
    0|0
Yükleniyor...