Neden hep ilkadım erkekten olacak sevgili kızlar. cevaplarsanız iyi olacak?

Neden öyle olmalı ki? sacma. ilk adımı bir bayanda atabilir.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Siz salaklar yüzünden çünkü. Toplumumuzda saçma bir erkek üstünlüğü takıntısı var. Erkek kendine kız beğenir, kızı istemeye eve giderler bakarlar ev nasıl kız temiz mi sonra alır bu kızı hamama götürürler bakire mi değil mi diye. Siz evlenmeden o haltı yiyince milli biz fahişe oluyoruz. Sonra evlenir bunlar. Onu giyme bunu yeme. Üstünlüğü tasla sonra gel neden ilkadımı siz atmıyosunuz? Eşitlik yok eşitlik

0|0
    0|0
    • Erkek egemenliği denen lanet şeye bende karşıyım. ama siz salaklar ile başlarsan seviyeyi düşürmüş olursun. bakirlik veya evin ne önemi varsa zaten. aşk her kusuru gizler.
      Geçmişte ne olduğu zerre umrumda olmaz. geleceğe bakarım ben eşim ile.
      Salaklar lafını duymamış varsayarak. teşekkür ediyorum.

• Ben böyle düşünüyosam bunun sebebi toplumdaki erkeklerdir. 4 saatte 1 kadının tecavüze uğradığı bir ülkede yaşıyorum. Eşitlikten yana olan sınırlı sayıda erkekle eşit olamayız biz. Herkesin eşitliği kabul etmesi lazım. En basitinden kadın bu ülkede 12 den sonra sokağa çıkamıyo nerde eşitlik?

• Neden Namus Deyince Kız Akla Gelir... Oysa Namusunu Kaybetmiş Onca Erkek Varken..
      Biz bu kadın cineyetleri tecavüzleri haberleri çıkınca erkeklikten utanc duyuyor oluyoruz.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• dogal olan budur zaten ama dogallik falan kalmadi kotu yoldayiz.

0|0
    0|0
  • Bnce de ilk adımı karşı cins atabilir, bu kötü bişi değil

0|0
    0|0
    • Aynen bende diyorum işte :D

• kızların namusuna laf atan bir toplum olduğu için ve kadının her hareketine cinsel mana yükleyen lanet pisliklrr çok olduğu için her erkek böyle düşünür diye düşünüyolar sanırsam. Halbuki sen dürüstçe adımını at seni basit görüyosa zaten o karşındaki ADAM değildir.

Yükleniyor...