Kardeşimle aramı nasıl düzelticem yardım edin nolur?

Ben 18 kardesim 16 yasinda benden oyle nefret ediyoki adasim olan kuzenimize bile ikinci adiyla sesleniyo benim adimla degil. Biz hic yakin bir kardes olamadik bu hep 6 yasimdan beri beni cok cok uzer uzuyo ama babamın ona tokat atması onunda sen diger kizina hic bir laf deme diyip aglamasi beni o an öldürdu... Nolur bisey diyin bu haldeki aramızı nasıl sıcak abla kardes arasına cevirebilirim nasil? Beni hic affetmezmi sizce?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hep ona yakın ol, sempatik davran sana ters davranacaktır öfkesinden dolayı, bu seni üzebilir ama pes etme. Fedakarlık yap, ona yakın olmaya çalış hep ne yaparsa yapsın elbet yaptığının hata olduğunu öğrendim anlayacak ve senin değerini bilecektir.

0|0
    0|0
    • İnsallah dedigin gibi olur 🙏

En İyi Kız Görüşü

• Sen ona ne yaptın ki seni affetmiyor anlamadım ben

0|0
    0|0
    • O cok serseri bir kız ben oyle degilim o yuzden hep beni ornek gosterirler o da bu yuzden nefret ediyo galiba benden

• Oyle yapmaya calisicam zaten cook tesekkurler yardimin icin. Biraz zor olucak isim ama basaricam Allahın izni ile

• Umarım barısırsınız ve abla kardes iliskisini hakkıyla yerine getirirsiniz allah kolaylık versin sana rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• Suç kardeşinde boşver düzelmez

0|0
    0|0
  • erkek-kız?

0|0
    0|0
  • sevimiyorsa sevmiyordur yapabileceğin bir şey yok

0|0
    0|0
  • Uyurken yanağından öp :)

0|0