Aileniz alkol kullanıyor mu?

Gerçekten merak ediyorum, anneniz babanız alkol kullanıyor mu? özel günler falan olabilir fakat bunu düzene bindirip alkolik olan bir anneye babaya sahip misiniz veya sahip miydiniz, sahipseniz nasıl hissediyorsunuz paylaşırsanız sevinirim..

Güncellemeler:
güncel

1|0
28|33

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır

0|0
    0|0
    • en güzeli

• Anladım Allah yardımcın olsun üniyi kazan git yanlarından yanlıs bir evlilik falan yapma kaçıp kurtulayım diyerek

• hayır yapmayı düşünmüyorum, şartlar hayat beni nerelere getirir bilemiyorumda umarım mutlu olabileceğim bir yerlerde olurum.. teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmıyor

0|0
    0|0
    • şanslısın

• İnşallah bırakır sanırım kullanıyor aileniz

• maalesef, kendimi bildim bileli

Erkekler Ne Diyor 32

• Allah a hamd olsun ne babam ne anam hayatlarında bir kez bir yudum içmediler. Şişelerine bile dokunmamışlardır.

0|0
    0|0
    • ne güzel bir aile o öylee:)

• Teşekkürler.
      Babam, anam hacı ve annem hafız beni de hafız yetiştirdiler çok şükür. Olsun o kadar :D

• Hayır hiç birimiz kullanmıyoruz.

0|0
    0|0
    • hem ailen açısından hem senin açından sevindim, sevgiyle kalın

• Hayır sahip değildim ama babam kullanır yani galatasaray maçlarını izlerken açar biralarını çerezlerini alır yanına yudumlar 2 haftada bir de arkadaşlarıyla düzenli yemeğe çıkarlar ben bir sakınca görmüyorum çünkü içmeyi biliyo ve aklı basında bir insan :D

0|0
    0|0
    • sevindim, özel günlerde keyfine kurulan masalardan bende rahatsız olmam.. benim durumum çok farklı, aklı başında olması güzel umarım aklı başında kalır :)

• her gün, neler yaşadığımı bir ben bir duvarlar bilir sanırım birde komşular

• Üzüldüm adına

• Eskiden sadece çok özel günlerde kullanıyorlardı ama işim gereği uzağım aileme, şu an alıyorlar mı bilmiyorum.

Dip not: Ben asla kullanmıyorum...

0|0
    0|0
  • evdekiler icmiyor ben sosyal olarak kullaniyorum zaten icdigimi bilse annem beni oldulur ama bilmiyor ki oglu fena iciyor ahahahaha

0|0
    0|0
    • lütfen içerken kendini kaybetme, ben senin küçüğün olarak söylemek istiyorum.. yani evlenirsen yuvana taşıyıp sürekli hale getirme bu durumu senden şimdiden rica ediyorum:)

• cok kibarsinn ya tsk ederimm, yok genclik atesi diye kendimi ikna ediyorum belli bir duzenim olursa ona gore hareket edecegimi biliyorum cunku kendimi ona gore sekillendirebiliyorumm gecen hafta clupdeyken kafam iyi halini soyliyim araba kullandim ama kizlari karistirmisdim , arkadasdan finalde biraz azar isitmisdim varya nereye goturdun beni ya 😂 pavyondaki cons bile bir daha buraya gelme buraya yakismiyorsun dedi yani cons lar dahi dusunceli bu konuda

• Hayir

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Şarap üretioz satioz hepinize jksdhkjshfslk

0|0
    0|0
  • Kullanmiyor.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Sende sıkıntı büyük galiba. :(

0|0
    0|0
    • yorumlara bir göz attın sanırım..

• evet

• Senin için zor olmalı bu durum :(

• Hayir

0|0
    0|0
  • naynn kullanmıyoruz ailecek apla

0|0
    0|0
  • kullanmıyoruz

0|0
    0|0
    • burada bir tane daha şanslı beyefendi varmış

• yerinde ve zamanında keyifli ve güzeldir, rutine bindirmemen dileğiyle:)

• aynı görüşteyim. teşekkür ederim iyi dileklerin için :)

• Babam evet. Annem hayır.

0|0
    0|0
  • Evet.
    Kotu hissettiriyor

0|0
    0|0
    • bilirim..
      ikiside mi kullanıyor yoksa tek kişi mi?

• sanırım tek sensin benimle aynı kaderde olan ve yaşlarımızda orantılı, bu konu hakkında seninle konuşabilir miyiz biraz

• Sanirim oyle...
      Tamam ama ozleden yazarsan sevinirim. Burdan yazmak istemiyorum

• hayır pasta yiyorum :D !

1|0
    0|0
  • Nope.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ailecek kullanmıyoruz..

0|0
    0|0
  • hayır kullanmıyo

0|0
    0|0
  • Sadece özel günlerde, ben biraz daha sık alkoliklik değil bizim her hafta bir özel günümüz olur.:)

0|0
    0|0
    • abartılmadığı ve aileye zarar vermediği sürece tadında ve güzeldir, mutlu günleriniz daim olsun:)

• Teşekkürler bacıcığım bilmukabele

• Kullanmıyoruz :)

0|0
    0|0
  • bir iki defa gördüm babamı :) gel görki ben içiyorum hani alkolik değilde arada iki tek atarm

0|0
    0|0
  • Onlar içmiyor ama ben alkoliğim

0|0
    0|0
  • He kullaniyoz allahim ya ailemle ne isin var yaw kızim senin 😀😀😀

0|0
    0|0
    • çok yüzeysel bakmışsın, benim sorduğum bu sorunun içine kaç acı kaç gece sığdırdım ben... sizinde fikirlerinizi alıp aynı kaderi paylaştığım bir insan var mı merak ettiğim için sordum. belliki kullanmıyorsunuz, en güzeli ve umarım kullanmazsınızda

• sorun değil özelden yazıyorum

• Nasil ozelden yazıyorum derken 😉

• Allah korusun

0|0
    0|0
  • Annem kullanmiyor babam 3 ayda bir 2 şişe bira içiyor. Ben kullanmiyorum.

0|0
    0|0
    • en güzeli, böyle kalmanız dileğiyle

• Hayir tabiki.. bir tek ben cikmisim sanirim bizden :D

0|0
    0|0
  • Ailecek şarapçıyız :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 27

• hayır ikisi de kullanmaz

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Yok ailemde kimse içmiyor fakat babam gencken arada icerdi Şu an kullanmıyor

0|0
    0|0
  • Özel günler dışı da içmez ikisi de bunyeleri almıyor.

0|0
    0|0
    • bir bakımdan şanslı bir aile:)

• bir şey olmaz deme yinede, yıllardır alkolik bir aileye sahibim bazen önü alınamayabiliyor. sen hep böyle şanslı kal

• Senin adına üzüldüm. Eşini içme içme konusunda iyi seçersin bundan sonrası için

• Annem özel günlerde ancak babam ve benim için özel günlerle sınırlı değil.

0|1
    0|0
    • ailenize zarar vermiyorsa ve sevgi ve saygınızı köreltmiyorsa pek sorun yok:)

• Kullanmıyor

0|0
    0|0
  • Özel günlerde kullanırlar sadece.

0|0
    0|0
  • Annem kırk yılda bir, babam da öyle arada

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Ailece jullanırız tiryakisi olmusuz birkere zaten banada babasının kızı diyorlar :) snnecim sadece zemzem suyu var onu icer..

0|0
    0|0
    • kendi aranızda mutluysanız sorun teşkil etmez sanırım:)

• Hayır

0|0
    0|0
  • Annem babam değil de ablam arada

0|0
    0|0
    • sen destek olabilirsin ablana, zararları açısından.. bırakmasını değilde azaltmasını sağlayabilirsin

• Yok bagimlilik dercesinde degil zaten ozel gunlerde falan ama tabiki yardimci oluyorum, dovuyorum biraz😂

• Haftada bir kullaniyorlar

0|0
    0|0
  • Alkolik değiller tabii ama kullanıyorlar

0|0
    0|0
    • sıklıkla olmamasına özen gösterin lütfen, onlar farkına varmazsa bile sen uyar... sevgiyle kalın

• Teşekkür ederim , bilinçli kullanıyorlar zaten uyarmama gerek yok :D

• Hayir

0|0
    0|0
  • alkolik bir babaya sahibim bunu paylaşma yeri burası değil ama hoş bir durum değil tabiki

0|0
    0|0
    • hem anneye hem babaya sahibim, paylaşacak kimsem de yok o yüzdendir buraya yazışım. umarım ileri dereceli bir bağımlılık değildir babandaki

• tabiki umarım her şey iyi olur sizin ve ebeveynlerinizin açısından ne zaman hazır hissedersen zaten düşüneceğin zaman için söylüyorum bir şey paylaşmak zorunda değilsin gidip dinleyebilirsin sadece yalnız olmadığını bilirsin böylece ben katıldığım ilk 4 toplantıda hiçbir şey paylaşamamıştım mesela

• araştıracağım teşekkürler:)

• Hayır kullanmıyorlar

0|0
    0|0
    • kullanmasınlarda, en güzeli

• Hayır sahip değilim

0|0
    0|0
    • senin adına sevindim, böyle kalın

• Kullanmadılar, kullanmıyorlar ve asla kullanmazlar.

0|0
    0|0
  • Babam kullanıyor

0|0
    0|0
    • ailene zarar veriyor mu bu, sürekli mi?

• zarar vermiyorsa bir nevi daha iyi sanırım

• Zararın z si yok. Ağzıyla içiyo anlayacağın bende kullanıyorum bende de öyle bir şey yok. İçmeyi biliyoruz anlayacağın

• İçmem içmeyiz icenle aynı masada dahi oturmam

0|0
    0|0
  • İçene içme demem.
    İçen içer zaten,
    Zıkkım içsinler.
    Yorumsuz bırakmak istiyorum sorunu.

0|0
    0|0
  • hayır hiç

0|0
    0|0
  • hayır ama bazen ben kullanıyorum

0|0
    0|0
  • Alkolik degiller tabiki ama kullaniyolar ben de kullaniyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Shit gibi hissediyorum. Alkolik leş ikisi de. Gözlerinin altı çukur çukur oldu. Eve bir geliyorum biri bir yana bayilmis biri bir yana. Geceleri de Müslüm Gürses açıp rakı içiyorlar

0|0
    0|0
    • şaka mı yapıyorsun gerçek mi bilemedim fakat üzüldüm

Yükleniyor...