Bu fotoğraf karesinden sonra uyumak mümkün mü?

Bu fotoğraf karesinden sonra uyumak mümkün mü?
Soruyorum size bunun hesabını kim nasıl verebilir? O yavrunun ne suçu vardı Allah belanızı versin pkk! Kanınızda boğulun.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle şeyleri paylaşmayın

0|0
    0|0
    • daha önce hic paylasmamistim bu sefer ki çok yürek dağladı paylaşmak istedim.

En İyi Kız Görüşü

• Evet mümkün

0|0
    0|0
    • insanlara hitap etmiştim senlik bir sey yok

• Aaaa tamam patron sende

Erkekler Ne Diyor 2

• Ama soyle durum var o cocuk cennete gitd su an allah herkese cennete gitmegi nasip etsin o cocugun kaderi zaten buymus ecelin onune gecemessin kardesim

0|0
    0|0
    • ecelin önüne geçilmez tabi ki Allah babasına Şehitlik kadar yüce bir makam vermiş ama büyüyüp senin benim yaşıma gelecek ilkokula gidecek herkes babasına baba derken o ne diyecek? Allah kimseyi böyle bir şey ile sınamasın. İsyan etmemek lazım ama ciğer dayanmıyor.

• Allah her seyi biliyor ne bilirsin belki bir zengin annenin babanin evinde yeniden dogar hayatini yasar eyer erken olmusse mutlaka bir yerlerde dogub her cocuk gibi hayatini yasicak insallahda oyle olur

• Böyle şeyleri paylaşmayın lütfen ya 😔😭😩😫

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pkk gibi bir terör örgütünde şeref haysiyet mi var da bunu anlayacaklar onlar sevinir bu karelere zaten çoğu kanında boğuldu elbet bir gün tamamen temizlenecek Türkiye bunlardan

0|0
    0|0
  • Ahirette hepsi biber birer acisını cekecek er ya da gec.

0|0
    0|0
Yükleniyor...