Kapat

Savaşın ayak seslerini duyuyor musunuz?

Yarın ülkemize yine mülteciler geliyor AB mülteci yükünü yine üstümüze yıkıyor sorum şu ki ne zaman uyanacagiz ve AB nin birçok multeciyi ajan olarak kullandığı kanıtlandı dışarıdan değil içeriden saldiracaklar peki ya kaciniz hazirliklisiniz müdafa hakkına bunun adına birşeyler yapıyor musunuz ne. zaman farkına varacaksınız illa o bombaların yanınızda patlaması mı gerekiyor?

1|1
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demişti Suriyeli birisi
    Bizim ok ordada ara sıra bombalar patlıyordu ama önemsemiyorduk
    Taaki uçaklar kafamiza bomba atana kadar

1|0
    0|0
    • Aynen arkadaşım şimdi bizde durum cok ta farklı değil insanlar aynı uykuda bence burdada

• Ne yapalım yukarıdan aşağı kafalarına varille ai doksekte NATO kafa NATO mermer

• Teşekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 26

• akıl yetmediği yerde kaderi kullananlar var.

1|1
    0|0
  • gerekse suriye gerekse bu mülteci akınları ya da ermenistan ve azerbaycan arasındaki gerginlik rusyayla lolan gerginliğimiz vs bunların hepsi dünya savaşının hazırlıkları bence ama daha bunun için şartların oluştuğunu sanmıyorum ama tabi daha büyük bir savaş senin bahsettiğinse duruma göre ya yarın olur ya da yarından da yakın ki bu büyük savaşı planlayanların planlarına kalmış bişey ki yıllardır onlara hizmet ediyor sanki ülkemiz de

1|0
    0|0
  • rus askerlerinin topuk sesleri onlar www.hakkindabilgikisacanedir2016.com/.../...-1.jpg

0|0
    0|0
  • % 50 memnunken elden bir şey gelmiyor..
    Savaş çıkarsa düşmandan önce o % 50'yi gebertmek gerek, ki ileride aynı şeyler bir daha başımıza gelmesin..

1|0
    0|0
  • Teyyo savaşın derse savaşır o aptiler. Kafa yok fikir çok.

1|0
    0|0
  • umurumda mı? o mültecileri kendi ülkelerine karşı kışkırtıp her türlü yardımı verip, başarısız olunca onlara bütün sınır kapılarını açanlar düşünsün...

1|0
    0|0
  • Suriyeli kadının dediği gibi yanı başımızdaki ırakta bombalar patlarken evimizde oturup televizyon izliyorduk, yarın bizede aynısı olacak bombalar patladığında ülke istila edildiğinde belki uyanır bu millet

1|0
    0|0
  • Vatanım onu savunmamı isterse her türlü yardımcı olurum. Aşağılık arapların ülkemi yok etmesine izin vermem. Yeter ki devlet beni göreve çağırsın. Milletime kimse zarar veremez. Sadece istemeleri yeterli.

1|0
    0|0
  • ben duyuyorum... Ayak sesini boşuna yalnız kalmadık!!

1|0
    0|0
  • Aynen durum kötü

1|0
    0|0
  • Kendimizi koruyacak ekipmanımız var azda olsa.

1|0
    0|0
  • Bize ne söylüyorsun sanki biz alıyoruz içeri te Allahım ya

0|0
    0|0
    • Size soylenmiyorum arkadasim mesela meşru yollardan kendini savunmayı biliyor musun oldu sen sesini çıkarma ben cikarmiyim bunlar ülkeyi sirke cevirsin iyice 😃

• Pardon bir ergen olduğunun farkında değildim yaş 19 gelmiş bana nutuk çeken sensin ergenus ok kardeş iyi günler

• Akıl yaşta değil, baştadır. Sana da iyi günler.

• vallah 10 sene sonra kendi ülkemizde azinlik olacaz

1|0
    0|0
  • Herkes akılsız bir sen akılısın öylemi.
    Devlet diye birşey var değilmi.
    Yeni uykudanmı kalktın.

0|0
    0|0
    • Ben akıllı yım millet akılsız şu veya bu akılsız demedim soruyu gozlerinle okursan sevinirim yorum yapmak için yorum yapma hatta sen hiç yapma iyi günler

• Uyu ninnide söylesinler sana benim sorumun neyi hakedip etmeyeceğine sen karar veremezsin bu birincisi benim ne hakkında knusucagim sen karar veremezsin bu da iki adalet savunucusu olarak haklarimi benden iyi sen bilemezsin buda üç

• Ben yorumcu olarak fikrimi belirttim.
      Öğretmeye gelince, ben ancak kendime yetiyorum. Kaldıki sana nasıl öğretebilirimki.

• Avrupa ülkeleri insanlıgı türkiyeden ögrensin. Hicte kızmıyorum gelenlere

0|0
    0|0
    • AB insanlığı öğrenir mi sence insanlığı öğretmek için mi bu planda zaten suriyeli insanlar değil mevzu toprakları bende diyorum ki yarın senin başına gelince seni kim alicak ülkesine kimse oturup bir düşünün azıcık meşru savunmaya yönelik ne yapıyorsun bu hakkı kendin elde ediceksin

• Neye sayarsan say ama hor görme. ne olacagı belli olmaz

• Hor görmem estağfurullah onlar insan bende insanım ne. üstünlüğü var kimin kimseye yanlış anlaşılmasın ben adaletsizliği vurgulamak istedim

• Kardes git meclise konuş o zaman ne bilim git tartış orada

0|0
    0|0
  • Müslümanlık elden giderse ülkeye her türlü pislik gelir tabi (pislik derken suriyelilere demiyorum)

0|0
    0|0
    • Müslümanlık haklisinda benim dedigim şeyle pek ilintili değil

• Ya bir git

0|0
    0|0
  • he duyduk

0|0
    0|0
  • kim saldıracak

0|0
    0|0