Bir arkadaşta aradığınız özellikler neler?

Arkadaş ve dost farklı kavramlar mı?
Bir dostan ne beklersiniz?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Güvenilirlik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• cok sey

1|0
    0|0
  • dürüst olsun
    yalancı olmasın
    güvenilir olsun
    sır saklayabilsin
    dertlere çare olsun, üstüne dert üretenlerden olmasın
    yardımcı olmaya çabalasın
    zor gün dostu olsun mümkünse
    moral ve motive edici olsun
    birşey yaparken pişman edici değil güç verici gönlü olsun
    daima yanımız'da olsun
    ne olursa olsun satmasın, çıkar peşinde koşmasın, açık arayan cinsten biri olmasın. açık bulunca başkasına bizi satanlardan olmasın.

1|0
    0|0
  • Dost dediğim kişi benim ruh'umun farklı beden de olduğu kişidir. Kendime güveniyorum yani ona da güvenmiş oluyorjm

1|0
    0|0
  • dürüstlük gerisinin pul kadar değeri yok

1|0
    0|0
  • Zaten var o beni gay olduğum için dışlamıyo beni hiç yalnız bırakmıyor ama olmasaydı insanları yargılamayan tatlı marvelsever olmasını isterdim

1|0
    0|0
  • Dostun icin birseyler feda edersin.
    Arkadas icin degil

1|0
    0|0
  • Güvenilir olması

1|0
    0|0
  • hiç bir şey beklemiyorum. hepsi uzak olsun.

1|0
    0|0
  • Durustluk kafadengilik

1|0
    0|0
  • Arkadaş canlısı olmalı ki önce arkadaşım olsun

1|0
    0|0
  • Çılgın olması 😅 her boku yemelyz 😅😅

1|0
    0|0
  • Olgunluk

0|0
    0|0
  • bu gece haykırırcasna anırmak ya da kişlemek isteyen bayan varmıdır varsa sesini kaydedip bana gönderebilirmi o sesi zil sesi yapacam telefonumda :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • dürüstluk

0|0
    0|0
  • Kırbaç yiyince hemen küsmicek , eşek gibi çalışıcak , vizelerde yardımcı olucak finallerde notlarını esirgemicek. Ek olarak off , sıkıldım , yeter gibi cümleler kurmayarak gelip elimi öpecek. İmza at gelmiyorum lan okula dediğimde hocaya yalan uydurup yoklamamı eksik etmicek adam olucak , cumadan cumaya namazında niyazında olucak , hacı şakir istediğimde koşarak getirecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kusmemeli. Kusen insanla arkadas olamam. Gereksiz tripler de atmasin. bir seyler ters giderse bir kac saat/bi gun sonra yine eskisi gibi olalim. Yalnis yaptigimda soylesin, uyarsin beni. Ama hic bir zaman yuz cevirmesin.

1|0
    0|0
  • arkadaş herkestir, dost birkaç iyi adam/kadındır.
    arkadaş gölgeyi gören, dost renkleri seçebilendir.
    arkadaş yolgeçen hanı gibidir, dost hiç yıkılmayacak eski ve sıcak bir handır her yağmurlu günde kapısı aşındırılan.
    arkadaş zorunlu anlarda beraber olunan, dost beraber olunması müthiş-zevkli-bağımlı olunandır.
    arkadaş bakan, dost görmeyi becerendir.
    arkadaşın duydukları satırlar, dostun anladıkları ise satır aralarındaki sözlerdir.
    arkadaş kapı kolunu bilmeyen-merak dahi etmeyen öte dünya insanıdır, dost kapıya ihtiyaç duymayandır.
    arkadaş öyledir, dost vazgeçilmeyendir.

2|0
    0|0
  • sadık, dürüst, cana yakın, kovsan da gitmeyen, zor zamanlarında yardımcı olmak için elinden geleni yapan, esprili, kafa dengi, çıkarsız, kavgada yara almaktan korkmayan, ortak zevklerimiz olan birini isterdim ama yok :D

1|0
    0|0
  • Güvenilir olması

1|0
    0|0
  • Vefa, güven, temiz bir kalp

1|0
    0|0
  • Ben hiçbir şekilde güvenmediğim için insanlara bir beklentim yok :) Eğlenceli olsun :) Ve evet farklı kavramlar :)

1|0
    0|0
  • Ona verdiğim değeri bana vermeli, önemseniyorsa önemsemeli

1|0
    0|0
  • Kici basi ayri oynamasin yeter ☺

1|0
    0|0
  • Dürüstlük yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...