Türk vatandaşlığından çıkmak istiyorum?

Türk vatandaşlığından acilen cıkmak istiyorum israil ya da norveç vatandaşlığı almak istiyorum ne yapmam lazım nereye başvurmam lazım orta seviyede ibranice diline hakimim israile gitsem bile zorluk çekmem.

Güncellemeler:
Askerliğimi israil askeri olarak yapmak istiyorum

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• imkansiz hemen

0|1
    0|0
    • Ne kadar sürede olabilir

• Teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• denize gir yuze yuze istedigin yere gidersin kral gibi yasarsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ordu ıcınde de bu gorusunu bellı etsene :) sopa atsınlar sana. bencede gıt bır an once.

0|0
    0|0
    • Bişey olmaz

• neyın ayagındasın sen?
      Soran (18-24)
      20saat
      Zaten benim işim var şuanda deniz ast subayıyım daha 1 sene oldu israil vatandaşı olup israil ordusuna katılmak istiyorum ibranice diline hakimim

Soran (18-24)
      19saat
      Haklısın ben bu ülke için savaşmam ne işim olur zerrede umrumda değil ben hayatı yurt dışında yaşamak istiyorun insanların arasında
      Pzt, 04 Nis 19:07
      Soran (18-24)
      20saat
      Soruyorum bende mümkün mü ne yapmam lazim diye askerligimi israil devleti için yapmak istiyorum

• dıyorsun, mehcabın yorumuna farklı yazıyorsun
      Soran (18-24)
      19dak
      Ben israil norveç beresi olursa dedim özellikle israil demedim türkiyeye kinim yok ülkemi seviyorum sadece başındaki partiyi c. baskanini sevmiyorum onlar yüzünden uzaklasmak istiyorum ülkeden oyumuda chp ye verdim hep
      ne alaka? goruslerın acaıp tutarsız fılm mı cevırıyon?

• Senin kanın bozuk mu?

5|0
    0|0
  • Onlarda seni bekliyor zaten

0|0
    0|0
  • Senin damarlarindan akan kan hangi irkin kani?

0|0
    0|0
  • bir an önce gitmelisin ş*refsiz. Bunu askerde de söylesene biz ne desek boş.. askerde söyle onlar en iyi cevabı verirler koçum ;)

0|0
    0|0
  • Bence de çık ve git, kimse seni tutmuyor. Soruna gelir olursak; Israil'i bilmem de Norveç vatandaşlığını unut sen, o imkansız gibi bir şey. O taraflara çok gitmek istiyorsan Norveçli bir vatandaşla evlen, yoksa hayatta gidemezsin. Oturma-çalışma izni başvurusu hiç boşuna yapma, vermezler çünkü senin gibi sırada bekleyen çok Türk var, bundan emin olabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şerefizlerin bu ülkede yeri yok zaten sende onlardan bir tanesin. Çok geç kalmısın acele etsen ne olur ne olmaz savaş felan çıkar mazallah arkamızdan hainlik yaparsın. O yuzden safını sımdıden bellı et ki öldürecegimiz kişiyi simdiden bılelım.

9|0
    0|0
  • SEn garanti AKP ye de oy vermişsindir.. Hani Norveçe falan tamam da İsrail vatandaşı olacağım demek.. Yediğin ekmek haram zıkkım olsun.

4|0
    0|0
    • Sen mi kazandinda yedim sanki kendim kazandim kendim yedim neyin harami

• Norveç, İsveç, Finlandıya akılın varsa helal olsun derim.

• Finlandiya yı düsünüyorum bende

• Başka ülke vatandaşı olursan otomatik çıkarsın zaten ama istersen bizden çıkıp vatansızda olabilirsin

4|0
    0|0
  • Bunu her yerde söyleme seni döverler.
    Senin gibi Türk olmaz olsun.

2|0
    0|0
  • İsraile git bilader o zaman

0|1
    0|0
  • Hee İsrail ve Norveç başkanları geçen gün açıklama yaptı zaten yok mu Türk vatandaşlığından çıkıp bize gelcek adam diye.

0|1
    0|0
    • Soruyorum bende mümkün mü ne yapmam lazim diye askerligimi israil devleti için yapmak istiyorum

• Alabilceğim vatandaşlıklar nedir ya da evlilik yoluylamı olur

• Sadece evlilik yoluyla onun dışında bazı ülkeler ücretle alıyor onlarda 300-400 bin dolardan başlıyor

• Süleyman görünümlü Salamonlardan birisi daha...

Not; görüşümü provakatif bulup kaldırayım diyen mod musun editor musun her ne... san.
    Asil soru provakatif. Onu kaldır.

0|0
    0|0
  • Çık birader, tutan yok.

1|0
    0|0
  • senin oy verdigin partinin gelmisini gecmisini gelecegini si kim.
    senin o beynindeki düsün celeride si kim.
    Israilde askerlik yapacaksan hadi ordan git burdan or osbu co cugu. gidip orda filistinlilere mermi sikacaksin demek.
    Gö tüne dinamit lokumu sokar sanayi tipi tüple agzindan gaz basip atese atarim seni. ya ib nesi Vatan haini P ic kemalin yavsagi.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=nWeiAnOB1rY israil vatandaşı olup israile bekleriz seni bak videoya seni kendi ellerimle gebeertirdim

1|0
    0|0
    • Neyin kafasını yaşıyon anlamıyorum seni

• irlandda halk kurtuluş ordusu iradan bir uyarı bu emperyalist kapitalist bir devletin vatandaşı olmak isteyen erdemsiz burjuva seni hadi gel dublin, belfast gel görelim

• irlandaya bekleriz diycektim türkçem aaz itrail yazmışım

Yükleniyor...