Erkek olmak neden bu kadar zor?

Ön yargilara kurban gidiyoruz, odun diye tabir ediliyoruz , zengin olmazsak b*ktan bir omur tuketiyoruz, erkege bir kere bile sorulmaz aci cekiyor musun diye. Haksiz miyim arkadaslar?

0|0
9

En İyi Erkek Görüşü

• islamla alakalı olduğunu düşünüyorum kadını erkeğin malı erkeği ise duygusuz hayvanatın teki yapıyorlar

0|2
    0|0
    • Evet ben de İslam'la alakalı olduğunu düşünüyorum, dini sadece kulaktan dolma bilgilerle bilen, sadece namaz kılmak ve tesettür zanneden kadınlar yüzünden böyle hayatımız...

Sana da "Uydurulan Din ve Kuran'daki Din" kitabını öneriyorum, merak etme para vermiycen çünkü bedava bir şekilde yayınlıyor o kitabı yazanlar internetten e-kitap şeklinde, yazdıklarının aslında İslam'la alakası olmadığını öğrenirsin belki... Kulaktan dolma bilgilerle İslam'ı değerlendirmeyin arkadaş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısın be kardeşim gel alnından öpecem
    Berberde aynadan tv izleyen erkekleri üzdüler

0|3
    0|0
  • Bence kadınlar daha zor durumda.

0|1
    0|0
  • Kardeşim bu hayatta kimseyi memnun edemezsin, insanlar karşısındaki oyun hamuru sanıyor karşısındakine şekil vermeye çalışıyor , empati kurmak yerine başkası üzerinde egoman yasını kurmak istiyor ve karşısındaki insanın ruh halini ve yaşadıklarını hiçe sayıyor senlik bir durum değil yani...

0|1
    0|0
  • böyle gelmiş böyle gidecek ne yaparsın

0|1
    0|0
  • dogrudur.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle cinsiyetçi bir toplumuz ataerkil maalesef hemen eşcinsel hemen karı kılıklı damgası hemen cimri oluyoruz :(

0|1
    0|0
  • Dünyaya hoşgeldin.

0|1
    0|0
  • sikinni kes mk oyleyse

0|1
    0|0
Yükleniyor...