2 gün boyunca hiçbir şekilde cevap yazmadığım birine kırıcı olmadan ne diyebilirim?

Evet fazla çocukça davrandım farkındayım. Geçen gün sorduğum "konuşmak istemediğiniz birine bunu rahatlıkla dile getirebiliyor musunuz?" sorusuyla ilgili. Getiremedim ve tek çareyi cevap atmamakta buldum. Whatsappa girmedim, aradı açmadım. En son ortak arkadaşlarımıza arattı falan (ki iyice rahatsız etti bu durum beni, zaten bunalmıştım). Şimdi ne demeliyim sizce? Açık açık "seninle konuşmak istemiyorum" yazsam ne olur?

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• bence hiç öyle birşey yazma bak bir kere ararsa birisi seni telini aç cevap ver
    oradan söyle açık açık ya da yüzüne karşı söyle ben bir ilişki istemiyorum falan
    diye sen cevap vermeyerek aslında o kişiyi daha çok üzüyor ve daha çok kendine doğru çekiyorsunn bunun farkında değilsinn

yanii tanıdık biri sonuçta tanımadık biri değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yüzsüzlük etmiş.
    Biraz daha bekle tekrar iletişime geçmek için hamle yaparsa söylemek şart olur.

1|0
    0|0
    • Tekrar hamle yapması haftasonuna gelecek, sadece haftasonu kullanıyor telefonu. Ki yapacak da, eminim.

• Evet engellenebiliyor. Ama şöyle bir şey de var ki, ben engellesem de başkasıyla aratacak yazdıracak...

• İşte o zaman ağzına geleni söylesen yeridir.

Erkekler Ne Diyor 30

• seninle konuşmak istemiyorum dersen o uzar gider :) bunu ilk başta yapıp daha sonra telefonu filan açmasaymıştın o zaman olabilirdi belki ama şu durumda seninle konuşmak istemiyorum demen birazcık naz trip gibi algılanır.

1|0
    0|0
    • Tamamen anlatsam, yani telefonlara bakmamamin sebebi de bu desem falan:

• tamamen anlatırsan durumu işte dediğim gibi olcek :) yani sana trip yaptım ben naz yaptım gibi, hani gerçekten onunla konuşmak istememen anlamını yitircek farklı bir anlam kazancak, o kişide bence abartmış yani ararsın edersin eywallahda başkasından filan aratmak yani ne o öyle , senle benim aramda olan bişeyi neden başkasıda bilir saçmalık olmuş yaptığı.

• Banada arada oluyor kimseyle konuşasım gelmiyor. Sonra zamanla hiçbirşey olmamış gibi konuşuyorum.

1|0
    0|0
  • At gibi giden, it gibi döner.

1|2
    0|0
  • Valla açıkçası ben bu aşamada dahi "seninle konuşmak istemiyorum" diyemezdim..
    "Kusura bakma ya yoğunum seninle ilgilenemiyorum" diyerek geçiştirirdim..
    Senin arkadaş da amma yapışkanmış ya.. İnsan biraz olsun gücenir..

1|0
    0|0
    • Öyle desem ertesi gün yazacak. Geçen gün sınavdan çıktım, "artık sınavın da yok whatsapptan çıkma konuşalım" falan dedi. Resmen konuşmamak için başka sınava kaydoldum 😅

• Evet onu da düşünmedim değil aslında. Ama ne bileyim bahane bulmak da garip geliyor :/

• "Zararsız bahaneler" şeklinde bile olsa yalan söylemekten rahatsız olman güzel.. :)
      Sen yine de o şekilde söyle bence..
      Kırmak da istemediğin için "biriyle çıkıyorum" demekten başka çaren yok..

• Daha ne kadar belli edebilirim konusmak istemedigimi, yapma artik hakkin yok beni bunaltmaya demen yeterli. Gururu ikinci hatta 7. planda falan belli ki arkadasin, zor olacak senin icin

1|0
    0|0
  • sen de konuş işte... demek ki seni seviyor

1|0
    0|0
  • Icınden gecenı sole durust ol kanks

1|0
    0|0
  • hiç bir şey olmaz.

1|0
    0|0
  • Merhaba...

1|0
    0|0
  • Mahfetmişsin zaten artık Yazmasanda olur bence

2|0
    0|0
  • bence direk engelle
    daha mantıklı gibi.

1|0
    0|0
    • Yani şu an öldüm falan sanıyor herhalde bu kadar aradığına-arattığına göre. O yüzden bir şey yazsam iyi olur.

• Bilmiyorum, varmaz gibi :/

• niye varmasın farkına ya
      bence anlar , bir arkadaşım geçen bu tavsiyeme uydu , yararını gördü.
      dene bence.

iyi geceler

• Canım sıkkın kimseyle konuşmak istemiyorum beni benimle bırak! de. O da ne yapışkan bir şeymiş la?

1|0
    0|0
  • Yani bu kadar yüzsüzlüğe karşı söyle artık.

1|0
    0|0
    • Ya öyle mi gerçekten? Yoksa ben sinir olduğum için mi abartı geliyor bana yaptıkları?

• Teşekkürler :) umarım kırılmaz kimse.

• Bir sonra ki soru : "Siz hiç başkası kırılmasın diye, kendi kendinizi kırdınız mı?"
      Sağlıcakla :)

• Bence gerek yok anlamıştır herhalde 😄

1|0
    0|0
  • Konusmak istemiyorum de yoksa duracagi yok bunun.

1|0
    0|0
  • öyle yaz

1|0
    0|0
  • Aynı hareketler. Aynı tarzlar. Yine devam ediyor anlaşılan.
    Açıkça söyle. Konuş. Konuş.

1|0
    0|0
  • Bu söz olayı daha da tetikleyebilir. Olayı adli yollara taşımakta bir çözüm.

1|0
    0|0
  • İstediğin şey olur. Neden kastın bu kadar

1|0
    0|0
  • Yaz gitsin kaybedecek birşeyin yok psikolog hanım.

1|0
    0|0
  • En doğrusu olur o

1|0
    0|0
  • Açık olmak iyidir.

1|0
    0|0
  • Ne olur bilemiyorum ama açık açık söylemek lâzım

1|0
    0|0
  • Açık konuşmak en güzeli bence

1|0
    0|0
  • Açık açık "seninle konuşmak istemiyorum" demelisin. başka türlü anlamaz.

1|0
    0|0
  • Lütfen zahmet olacak sylede kurtulalım sende bizde..

1|0
    0|0
  • Bence açıkca konuş neden konuşmak istemediğini güzelce anlat

1|0
    0|0
  • dürüst ol kimsenin ahını alma

1|0
    0|0
  • Kasma bu kadar..

1|0
    0|0
  • Peki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir süre kimseyle görüşmek istemediğini söyle

1|0
    0|0
  • Rahatsız olduğunu belirt

1|0
    0|0
  • Baya kırıcı olur bunu söylersen "aralıklarla konuşursak konuşacak konumuz olur işlerim olduğu için her dakika yazamam" de.😌

1|0
    0|0
  • söyle gitsin

1|0
    0|0
  • Yaz yoksa anlamaz senin agzindan duysun ne duyacaksa

1|0
    0|0
  • olur

1|0
    0|0
  • ahhh bende iki gündür yazmadım üstüne engel bastım bunu hala yazıyor bunu nasıl açıklarım bilemedim

1|0
    0|0
    • Ben direkt yazdım bugün. Daha doğrusu direkt olmadı pek, "konuşmak istemiyorum, neden diye sorma" falan dedim sadece.

• yine de neden demedimi

• Haftasonu giriyor whatsappa. Cumaya kadar rahatım yani :) sonra sorarsa bir süre daha idare ederim, son çare olarak görüştüğüm biri var falan diycem sanırım.

• yazmalisin bence "konusmak istemiyorum , rahatsiz etmezsen sevinirim "de olsun bitsin :D

1|0
    0|0
  • Abartıyorsun bence

1|0
    0|0
    • Neyi? Kaç tane mesaj atıldığını, kaç kişi tarafından kaçar kere arandığımı buraya da ekleyebilirim ama ne gerek var.

• Ne işin var diyecek ki biliyor boş boş oturduğumu 😅 bilmiyorum ya bahane siralamayayim da direkt konuşmak istemiyorum yazayım istiyorum.

• Sen bilirsin

Yükleniyor...