Nerede yanlış yaptım ben?

Bundan 4 yıl önce lise 2 deydim o zamanlar ilk çıktığım kişiydi onun da ilk çıktığı kişi bendim. Ayni siniftaydik tum yazililari yardimlasa yapardık ayni sirada otururduk hep çok güzel yillardi sonra lise bitti mezun olduk aynı şehiri yazdık üniversitede için ve ayni universiteyi kazandık puanlarimiz neredeyse ayniydi ikimiz de muhendislik okuyorduk universiteilk yillari çok güzel geçti tek hayalimiz okulu bitirip de evlenmekti çünkü benim ailem okulum bitmeden izin vermezdi. Onu ne kadar çok sevdiğimi herkes bilirdi ben bir erkek gördüğümde kafami baska yere cevirirdim ona ihanet olur diye baska hiçbir erkekle göz göze bile gelmedim o da her yer de sadece Aslım diyordu beni çok severdi o da ya da ben öyle sanmıştım. Universite bitmesine yakın bir zaman kala bana gelip ayrılmak istediğini söyledi şok olmuştum ne diyeceğimi sasirmistim oysa ben ondan değil ayrilmak bir gün o güzel gözlerine bakmazsam nasıl yasayacaktm o gözlere bir daha bakamayacak miydim yoksa? Nolur şaka yapıyorum de dedim beni o gözlerinden mahrum mu edeceksin dedim o an ikimizin gözlerinden yaslar döküldü Aslı bunu yapmak zorundayım dedi çünkü ben artık başka birini seviyorum dedi. Ne yani bu gözler artık başkasına mi ait dedim. Ağladı sustu onu ilk defa aglarken goruyordum biz aslen bursaliyiz o bursada okuyacagini söyledi tamam dedim sen mutlu olacaksan git dedim sonra gitti 1 ay kadar süreyle onu hiç görmedim birinin resimleriyle hediyeleriyle konuşmak ne demek bilir misiniz? Ne olduysa bir ay sonra oldu duydum ki Bursada nisanlanmis bana bunu neden yaptı ben ona layik değil miydim yeterince sevmemis miydim ? Cok mu kötüyüm ben :(

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşver hayat devam ediyo

0|0
    0|0
  • Oha nanasini satayim cok uzun

0|0
    0|0
  • Sen anlaşılan bayağı bunalmışsın ayrıca çok sevmişsin ama şunu unutma Sana hayırlı gelen şer, Sana şer gelen hayırlıdır bu hayatta, bazen bazı şeyleri zorlamıcaksın su akar yolunu bulur umarım hersey yoluna girer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...