Bir babanın böyle davranması?

Arkadaşlar uzunca bir yazı ama hem dertlerimi dökmeye hem de yönlendirmenize ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden.

bugün babamla büyük bir kavga ettik. Annem biraz rahatsız bir kaç gündür. Bu da öğlen annem uyurken bize hiç bir şey demeden dışarı çıkmış. Annem uyandıktan sonra araba babamda olduğu için aradık neredesin diye, alışverişe gitmemiz gerekiyordu markete. 20 dakika civarında telefonu meşguldü. Sonra açtı, geliyorum çay içiyodum falan Dedi.

Buraya kadar sorun yok gibi yalnız ben bildim bileli evden böyle kaybolup ordan burdan para çekip kumar oynayan bir insan. şu an hala hali hazırda ödenen borcu var.

Neyse eve geldik, annem nerdeydin kimle konuşuyodun diye sorunca bu bağırmaya başladı, kadın hasta uzanıyo bu tepesinde bağırıyo... Ben de bağırma yeter dedim bana da bağırmaya başladı. Allah korusun bu kadına bişey olsa sana ulaşamicaz dedim, gebersin Dedi. Ben delirdim o Zaman baya sesimi yükselttim karşılıklı kavga ettik baya beddualar etti, evlatlıktan reddetti beni. Sonra Allah korkusu sardı içimi gittim konuşalım ben saygısızlık yapmak istemezdim bu bu yüzden böyle davrandım dedim. Bana baba deme ben beddualarımı geri alıyorum muhattap olmuyorum sizle artık Nasıl insanlarsınız gördüm vs Dedi.

Hala vicdan azabı duyuyorum ama sadece saygısızlık olarak düşündüğüm için, yüne gidip kumar oynayıp annemi borç altına sokacak diye tedirginim.
Ne yapmam lazım arkadaşlar, Nasıl davranmam lazım içim çok sıkılıyo.

Güncellemeler:
Upup :(

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...