İnsan zeki olduğunu nasıl anlar?

Farklı garip biri olduğumu düşünüyorum sizce zeki oldugunu nasil anlar insan

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aldığın başarılar zeka oyunlarındaki üstünlük

0|0
    0|0
    • Açıkcası bende tam bilemedim arkadaşlar bana sınıfın en zekisi derler ama neden öyle dediklerini bir çözemedim gitti nasıl en zekiysem artık :)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• Herhangi bir şey anlatırsan pratik yoldan tam olarak anlatabiliyorsa o kişi zekidir.

0|0
    0|0
    • Bazilari da cok zeki oldugu icin siradan anlatmalari kavrayamaz onu ne yapacagiz :( acaba zeki miyim yoksa salak miyim diye uzun suredir dusunuyorum

• @Eyepekian Çok zeki olsa bile herkesin anlayacağı bir dilden anlatması gerekiyor. Anladığı dilden anlatıyorsa sadece onu ezberlemiştir. Einstein diyor ki, "Anladığını kolay yoldan herkese anlatamıyorsan okuduğunu anlamamışın demektir." Zeki insan okuduğunu nasıl anlamayabilir ki? Hadi anladı, bunu herkesin anlayacağı bir şekilde nasıl anlatamaz? Mesela ben arkadaşlarla ders çalışırken akıllarında kalsın diye şifreli anlatırdım. Hiç sigara içmeyen adama Prryhic'in anlamını iki kısa Marlboro Light ve Spondee'nin anlamını İki uzun Parliament dedim yoksa anlamayacaklardı. Bugün de bana teşekkür ettiler.

• Asperger sendromu veya otizmi olan fakat iqsu daha yuksek olan insanlar herkesin anladigi dilden konusmamalarina ragmen cogu seyi komplike bile olsa kendileri cozebiliyorlar. Neyse

• zekisin bro

0|0
    0|0
  • farklılık zeka alameti değildir.. doğru tespit-hızlı hareket-yerinde teşebbüs- zeka alametidir. anlayan beri gelsin :/

0|0
    0|0
  • Çevremdekiler bunu bana söyler sadece ciddi işlere yansıtmadıklarımı belirtirler sanırım esprilerim seviliyor.

0|0
    0|0
  • Lakabın deli olduğu zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...