Biri sürekli arayıp duruyor kim olduğunu bulamıyorum deliricem?

Biri var aklımda ama o mu tam bilmiyorum hergün konuşurduk bazı şeylerden dolayı tartıştık konuşmuyoruz gizli numaradan arardı sürekli o şekilde konuşurduk neyse aradan 1 ay süre geçti kayıtlı olmayan bir numara sürekli aramaya başladı ben bilmediğim numaraları açmam hep meşgule attım sonra merak ettim arayıp dedim açmadı meşgule attı mesaj attım kimsin niye arıyorsun diye cevap yok sürekli mesaj attım bana dediği bilader kusura bakma kız arkadaşımı arıyordum numaralarınız benziyor yanlışlık olmuş dedi tamam aç konuşalım bir dedim açmadı 3 gün sonra bu numara kapatılmış böyle bir numara yok deniyor 1 hafta sonra başka bilmediğim bir numara çağrı bıraktı geri arıyorum açmıyor mesaj atıyorum cevap yok deliricem acaba o kişi mıdır diye kendimi alamıyorum

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Whatsappta cikmio mu. cikmiosa da manyakmi bu sahis gidip para harcio yeni hatlara surekli bn olsam hc ugrasmam psikolojik sorunlari var heralde oysa bnce cok umursancak biri degil.

0|0
    0|0
    • WhatsApp kullanmıyor 1180 sordurdum gizli bilgilerine ulaşılamıyor deniyor karşımdaki madem erkek neden konuşmadı sencede garip bir durum yok mu ben 17 senedir cep telefonu kullanırım böyle bişey daha önce olmadı

• Hc cvp verme biksin bsver

• Okkalı bir mesaj attım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...