Çok üzgünüm bakar mısınız?

Erkeklik, adamlık nedir biri bana anlatabilir mi? bir baba evladı için yasamaz mi? Kendimi bildim bileli hep ayni yalanlar. "Para yok, iş yok" yalan! Daha 2 gun once bankaya 4 bin yatırdı.(banka işlemleri mailime bildiriliyor ve haberi yok) Annem bugun pazar alışverişi yapmasını istedi, yapmadı. Mazeret, para yok! Disarda gunluk 10 tl yemeğini yiyor. Bana okul harçlığı 10 tl. O da günlük 4 araç degistirdigim icin full ulaşıma gidiyor. Babamdan gizli, öğrenim kredisi çektim. O da olmasa acaba ihtiyaçlarımı nerden karşılayacaktım!
Eve bazen alışverişi ben yapıyorum. Sirf annemin yüzü gülsün diye. Alacağı 50-100 tl bir şey. Bu kadar buyutulecek ne var anlamiyorum.
Biraz once annemin üstüne yurudu. Ben de anneme seslendim. Geldi, beni dövecekti. Kafama vurdu sonra da anneme. Ben cidden cok yoruldum. Biri bana akıl verebilir mi lutfen. Kafayi yiyecegim

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardmcın olsun , mecbur gecirecek oldugun zamanların var , seni okadar iyi anlıyorumki , bir işe sahip olana kadar bişey gelmz elinden

0|0
    0|0
    • 2 yıl geçse ben nasıl annemi çekip alırım? Ah ederse bana :( annemi birakmak da istemiyorum

• Ben bosvereli cok oldu.

En İyi Kız Görüşü

• ahbee üzülüyorum böyle babaları görünce gerçi bizimkide aynı da baskalarinda görünce daha çok üzülüyorum

0|1
    0|0
    • Hep mi aynı?

• :) bu gulucukler pek anlamlı

• :) çook :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok üzüldüm anlattıklarına. O adamdan size bu vakitten sonra da hayır gelmez. İş güç edinip hayatınızı yolunuza sokmaya çalışın. Okuyorsun iyi bir şekilde eğitimini tamamla sonra bu adama muhtaç kalma. Sırtımı dayama ama bu süre zarfında yapacak birşey yok gibi görünüyor. Yapabilirsen part time çalış

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, dengesiz bir adammış. parayı çok mu seviyor anlamıyom ki? madem parası var neden sorumluluklarını bilmiyor? olmasa anlıycam.

0|0
    0|0
  • Ayrilainlar

0|0
    0|0
    • Olmuyor işte... Ayrilsalar da bela olur

• Zor bir durum

0|0
    0|0
  • Aile içi şiddet numarası ara bence orayı ara çözüm başka türlü olmaz o adam sorunlu

0|0
    0|0
  • Öldür! Gıcıklık olsun diye demiyorum bunu. Öfken varsa ya öldür ya da elini kolunu kırdırt.

0|0
    0|0
    • Allah'tan korkarım. Ben zalim olamam, onun gibi zalimlik yapamam :(

• Hayir sabrimin sonuna geldim ama kız çocuğuyum. Su evden başımı alıp çıkasım o kadar var ki kac haftadır ama olmuyor işte. Annem icin her şey. Rabbim daimi yanımda, bu bizim sınavımız ama ben aglamaktan cok yoruldum. Ne zaman gücüne gidecek Rabbin. Ne zaman dur diyecek? :(

• Çok beklersin daha.. Nazi Almanya'sında Faşist Hitler polonyalıları fırınlarda yakıyor , çeşitli işkencelere maru bırakıyordu. Biri çıkıp demişti. " eğer Tanrı varsa , bu yaşadıklarım için benden özür dileyecek."

Seni de görürüz ilerleyen Zaman'larda babadan yendiğin kazığı bir de anneden ye. O zaman bak Nasıl değişiyorsun. Neyse kusura bakma , ailen senin bileceğin iş. Kolay gelsin , iyi sabırlar sana

Kızlar Ne Diyor 1

• Aile ici seylerini tanimadigin insanlara cok anlatma. sonucta buralarda iyisi var kotusu de. sadece annen ve sen ayaklarinizin ustunde durmaya calisin. okulun ne bilmiyorum unv falan oldu mu sehir disi yaz annene geliomusun gelmiomusun de karar ona kalmks gelmezse sen sehir disinda yurtta kalarak oku kendini kurtarmaya calis o evde yokken annene de kadinlar ile ilgili is ve sosyal yardimlarin eskisi gibi olmadigini anlatarak onu bilgilendir ozguven kazandir.

0|0
    0|0
    • Anneme destek oldum, gizlice okula yazdikdik. Şu an okuyor. Kendim de universite 2. sınıfım. Kimseye derdimi anlatmıyorum zaten. Güçlü durmaya calismaktan cok yoruldum. Siteden kimse ile de muhattap değilim, muhattap olsam da anlatmam zerre bir şeyimi. Erkekleri sevmiyorum bu adam yüzünden, bıktım cok yoruldum.

• Keske baska sehire de tasinsaydiniz hatta baska sehre degil oturdugunuz yerden biraz uzaga gitseniz bile aslinda bulamaz dye dusunuyorum. ya sabredin artik ya da bu sekilde bir kac adim daha atin ve o adamdan uzaklasacaginiza eminim.

• Umarım ki :(

Yükleniyor...