Hadi biraz dertleşelim?

Sevgili dostlar. Yoğun duygular hissettiğim zamanlar bir şeyler paylaşmak isterim amma velâkin karşımdaki beni anlamaz. İsterseniz gizli kullanıcı olarak yazın. Biraz dertleşelim isterim. Beraber bir çözüm yolu ararız. Bir çözüme varamasak bile anlataraz sorunlarınızdan biraz olsun arınmış olursunuz.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Derdim çok benjn

1|0
    0|0
    • Anlat bakalım karşiim

• Kadin olmak istiyorum ve ailem karşı Şu an ayrı yasiorux

• Tercih meselesi. O nedenle yaşamak zorunda olan onlar değil. Bir gün anlayışla karşılayabilirler.

En İyi Kız Görüşü

• Nefes alamıyorum. Derdim vardı ama yok gibi şu an. İnsanlardan uzak durmaya başladım, içleri çok çirkin.

1|0
    0|0
    • Derdini boş vermek istemişsin ve bir kenara atmışsın diye düşünmekteyim. İnsanlarla istemesende yüz yüze gelecek olmayı hesaba katarsak nefes alamamam için yeterli bir sebep...
      Kırmışlar seni.

• Seviyor olmak bunu gerektirir. En doğrusunu yapıyorsun. İleri ki zamanlarda hayatına biri girse dahi o çok güzel bir anı olarak kalacak hayatında. Hatasını anladığında pişmanlık duyup sana dönebilir. Kim bilir belki de affedilebilecek şeyler yaşamışsınızdır, tekrar başlarsınız. Amma velâkin unutmamalısın hayat her şeye rağmen devam ediyor. Ruhumuza, kalbimize iyi gelecek insanlar bizi bir yerlerde bekliyor. Sadece zaman...

• Doğru söylüyorsun.
      Zaman, işte..

Erkekler Ne Diyor 9

• Derdimi anlatıp milleti üzemem sağ olasın

1|0
    0|0
  • Buyrunn

1|0
    0|0
  • hayırdır pamp derdın ne sole bakayım

0|0
    0|0
  • Nasıl biter bu askerlik yıprandım

0|0
    0|0
    • Bitmez sandığımız her şey bir gün bitiyor. Kendine meşgale bulmalısın. Sayılı gün çabuk geçer derler ya alayı yalan. Gün, saat sayarsan hiçbir şey sandığın kadar çabuk geçmez. İçinde bulunduğun durum ne olursa olsun kendini zora sokmadan eğlenmeye bakmalısın zira insan eğlenirken zamanın farkına varmaz. :)

• Senin sorunun varsa buyur

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• sigara alim gelim abba bekle

0|0
    0|0
  • Hiçbir sorunum yok.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...