Çocuğunuz sizin siyasi görüşünüzün zıttı ise ne yaparsınız?

Siyasi görüşünüzün tam anlamıyla zıttı ise ve ona size göre doğruları anlattığınız halde hâlâ devam ediyorsa ne yaparsınız?

0|2
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Ya saygı duymak lazım ama teröristte olamaz tabii hem o ihtimal cok dusuk ulkucu ulkucuye yar olsun cumlesiyle bir ulkucuyle evlencegim icin cocugumda otomatik boyle bir ailede yetisip ulkucu olcak 😂

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O zaman ben hıyarın tekiyim demektir çünkü çocuğumu Atatürkçü yetiştirememişim olur... Babası münevver bir kişi iken gidip aklı evvel deyyuslara kafa verirse zaten defolup gitsin onların kıçını yalamaya.

0|0
    0|0
    • Genellikle böyle ailelerden çıkmıyor zaten. Çok güzel bir görüş teşekkür ederim :)

• Teşekkür ederim.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 5

• 4-5 yaşından itibaren Türkçü ve militarist yetiştireceğimden öyle bir durum söz konusu olamaz diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Karışmam, kendi görüşüdür

0|1
    0|0
  • Anlattığımda anlamıyorsa yapacak birşey yok herkesin kendine göre bir doğrusu var.

0|1
    0|0
  • Aile içinde siyasi görüşler farklı olabilir fakat pek hazmedilmeyen bir durumdur ama hazmetmek gerekir 😊

0|1
    0|0
  • çocuğun görüşü aileye çekmediyse çevresinde beynini yıkayan birileri var demektir. onlardan arındırırım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Öyle bir durum olmaz gibi olduysa da sanırım o tip farklı düşüncelere açığım mesela ülkücü olabilir gidip ak partiyi savunmasında bana öyle durum yaşarsam eğer onunla sanırım okulu değiştirirdim ve aileden dolduranlar var ise onlarla görüşmesini kısa süreliğine engellerdim

0|1
    0|0
  • Babam ben ve ağabeyimin siyasi görüşleri çok farklı ve sorun olmuyor aramızda aynı şekilde öyle de devam edecek.

0|1
    0|0
  • Ülkücü aileden Komünist terörist çıkmaz kardeş... Annesi de ülkücü olursa ben evde olmayacağım zamanlarda o çocuğu eğitir çocuk zaten anneyle şekilleniyor... Ailesinin fikirlerini fikir ediniyor.. İnşallah Allah ve Türkçülükten kopmaz..

0|1
    0|0
    • Bizden bir tane bile çıkmaz terörist, komünist dediğin gibi. Yavru Kurtlar olacak İnşallah. :)

• Yapamaz ;) :P

0|1
    0|0
  • cocugum olursa onu kral adam yapicam bos beles seylerle ugrastirmam disiplineli olur.

0|1
    0|0
  • kardeşim sesimı çıkartmam öyle şeylereee

0|1
    0|0
  • Küçüklüğünden itibaren hazırlanır sorun olmaz...

0|1
    0|0
    • Bazı aileler bahsetmez, bunun sonucunda da okul hayatın da önemli rol oynayabilir.

• Okumayı, yanlış ve doğruyu ayırt etmeyi küçüklükten itibaren alıştırmayın başladığında fikirsel anlamda olgunlaşacağı için o tip olumsuz durumları hasarsız absorbe edebilir sanırım...

• O çocuğu yetiştirme tarzı ile alakalı ben çocuğumu ÜLKÜCÜ olarak yetiştiricem ama diğelim ki başka siyasi görüşe sahip ya AKP'li olsun ya da hiç bir parti tutmasın
    #ÜlkücüMilitan

0|1
    0|0
  • Öyle isterim

0|1
    0|0
  • benim ki zıt değilse kötü zaten benim yolumdan yürürse ben döndürürüm

0|1
    0|0
  • Hdpli değilse sorun etmem

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...