Yaşamak doğrumu?

yaşamın saçma geldiği bir noktadayım insanlar saçma geliyor bir de üstüne sevgisizlik gelince mafoldum. büyük pişmanlıklar içerisindeyim atlatamadığım pişmanlıklar ve bunların üstüne saçma bir düşüncem oluşmaya başladı madem bu hayat gelip geçici gerçek hayat ahiret o zaman neden çalışıp yorulayım ki madem her şeyi kaybedicem daha fazla çabalamama gerek yok Allahın huzuruna kavuşup kurtulayı diyorum yine omuyor sizce ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürler...yaşamak doğrumu ?

1|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı evreleri belki de şurada yaşamayan yoktur. Üç defa intihar etmiş biri olarak yazıyorum sana bunları. İnsanlardan seni anlamalarını beklemek hata olur. Çünkü sen kimsenin umurunda değilsin. Herkesin derdi kendine yetiyor. Sevgisizlik de işin içine girince , tamamen kopuyorsun.

Kopma

İnsanların seni anlamasını bekleme , onlardan farklı olduğunu kanıtla onlara. Telkinler vereceksin kendine , bilinçaltına yerleştireceksin her olumlu düşünceyi. Sonra zaten kimsenin seni sevmesine ihtiyacının olmadığını anlıyorsun. Çünkü senin sevgin yetiyor herşeye... İki defa ilaçla intihar ettim, birincide doz az idi. İkincide ise yetiştirdiler hastaneye , her uyandığımda ağzımdan burnumdan hortumlar giriyordu. Dedim ki o an kendime gelmek istemiyorum bir daha hastaneye , taburcu olduktan sonra da kendimi şişledim. Ama kilolu olduğumdan hiç bir faydası olmadı. Şişi kendime sapladıktan sonra beş on dakika öylece oturdum. Baktım değişiklik yok şişi çektim yavaş yavaş sonra kan gelmeye başladı. Ama durdu. Anlayacağın yine ölmedik , traktör üzerimden geçti , bildiğin geçti , ölmedim. Trafik kazalarımı saymıyorum bile , son kazadan dolayı sadece yüzümde iz kaldı.

Baktım , etrafımda kimse yok. Akraba eş dost , arkadaşlar vardı işte , onlarda Zaman'la gidiyorlar. Tek kalıyorsun. Kendi kendine yetmeyi öğreniyorsun , sen düştüğünde seni kaldıracak kimsenin etrafında olmaması sana koyuyor. Sonra alışıyorsun ama.. Düşüyorsun , düşüyorsun , sonra birilerine dertlerini anlatıyorsun, onlarda dinlemiş gibi yapıyor. Velhasıl kimse olmuyor işte.. Haaa unutmadan , ailenden de daha çok şey görürsün. Onlarda yoktur aslında ama varmış gibi yaparlar.

Murathan Mungan ' ın bir yazısı var oku onu. "Kalabalıklar içinde varım , ama yok gibiyim "

Geceler sen Nasıl istersen öyle olur , benden sana İyi geceler...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen gel bendekı derdı dınle sonra ben nasıl yasıyorum hergun aglaya aglaya umutsuzca ah ask benbde yasamak ıstemıyırum

0|0
    0|0
    • hep sevgisizlikten oluyor bunlar

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşamak çok saçma, sevdiklerimin hatrına yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Bazı şeyler biz inandıgımız için vardr, zaman herseyin ilacı, kndini düşünce bosluguna bırakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşayan ölü olma. Yaşayarak ol. Adını bilmediğim bir gardaş der ki: biz insan süsü verilois robotlariz.
    Öyleyiz ama gerçekten birinin yolundan gidiyoruz kendi yolumuzu çizemiyoruz.
    Bence sen çekirdek citle depresyon belirtisi bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...