Zenginlik size neyi ifade ediyor?

Gerçek zenginlik nedir? İstediğini alma, istediğini yapacak maddi güce sahip olma mı? Huzur, sağlık, mutlu bir aile, aşk dolu bir ilişki mi?
Zenginlik size neyi ifade ediyor?

Güncellemeler:
...

1|0
30|23

En İyi Kız Görüşü

• Benim için sağlıklı olmak, hayvanlarla konuşabilmek, ağaçlara sirrimi anlatabilmek...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• maddi yönden dertsiz yaşamak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Para, açlığı giderir, mutsuzluğu değil. Yemek, mideyi doyurur, ruhu değil.
    Benim için para önemli olsada, kesinlikle huzur, mutluluk zenginliğini isterim

2|1
    0|0
  • Çok samimi söylüyorum asıl zenginlik kalpte, düşüncelerinde, bakınca gördüklerindedir.

0|1
    0|0
  • Huzur sağlık mutlu bir aile ve sağlam arkadaş =Zenginlik

0|1
    0|0
  • Gönül zenginliği önemli

0|1
    0|0
  • Geniş bir gönül

0|2
    0|0
  • Sağlık

0|1
    0|0
  • Gonlum cok zengindir

0|1
    0|0
  • mutlu ve huzurlu olmak benim en büyük zenginliğim gerçi fakirim ama kısmet...

0|1
    0|0
  • Gerçek zenginlik etrafında seni seven ve sana değer veren insanların bulunması bence.

0|1
    0|0
  • Tok gözlü ve cömert olmak hayırlı bir eşe sahip olmak hayırlı evlatlara sahip olmak ve insanlara faydalı biri olmak. Gerçek zenginlik budur

0|1
    0|0
  • Herşeyin en iyisine ulaşma hırsı

0|1
    0|0
  • Hayattaki en önemli şey mutluluk

0|1
    0|0
  • huzur, sağlık ve sevdiklerinle bir aradaysan zenginsindir

0|1
    0|0
  • Sağlıklı ailem yanımda oldukça aklımı kullandığım sürece zenginim

0|1
    0|0
  • İstediğini yapacak maddi güce sahip olma halk dilinde para sıcma diyebilirim :D

1|1
    0|0
  • Zenginlik sevdiklerinin yanında olması ❤

0|1
    0|0
  • Duygudan arınmış yüksek mantık gücü gerçek zenginliktir.

0|1
    0|0
  • En büyük zenginlik sağlıklıyken, ailen ve arkadaşlarının yanında olabilmektir.

0|1
    0|0
  • Money money money.

0|1
    0|0
  • Güç aklıma geliyor

0|1
    0|0
  • çok paran varsa zenginsindir.

0|1
    0|0
  • Huzur sağlık mutluluk

0|1
    0|0
  • Güç 🙏🏼

0|1
    0|0
  • Gönül zenginliği bence en güzeli...☺

0|1
    0|0
  • Güçtür

0|1
    0|0
  • Para mutluluğu satın alamaz. Huzuru, sağlığı sağlamaz belki ama para da mutluluğa bir etkendir. Sağlık içinde bir çok fayda sağlar. Ama para en çokda yardm için gereklidir.

0|1
    0|0
  • Para tabiiki

0|1
    0|0
  • Paran varsa guclusundur, isin mi hallolacak? Acarsin kesenin agzini hallederler isini, mutlu olursun. Karnin mi ac? Gidersin yersin, mutlu olursun. Hasta misin, gidersin muayenesi 400-500 lira olan hastanelere bulurlar caresini (amansiz, dogustan gelen degilse tabiki istisnalari var) Mesela benim anneannemin elinde sinir sikismasi vardi, teshis bile koyamadilar gitmedigimiz devlet hastanesi kalmadi. En sonunda norolojide cok cok iyi olan Kartal devlet hastanesine gittik. Sinir sikismasi dedi ama cozum yok.. Elini oynatamiyordu, kagit bile tutamiyordu tamamen islevsizdi artik sol eli. Arastirdik bir doktor bulduk aradik adam 400 lira istedi sirf muayeneye. Hallettik gittik dediki bir kac tane test lazim uygun musunuz? Parayi sordu resmen. Vermissin 400 lira mecbursun artik. Bir gunde 3 teste 1500 lira odedik, bide ameliyata 2500 lira odedik ama Şu an eli saglam mutlu guluyor, eskiden uyuyamiyordu. Sonuc olarak, money talks

0|1
    0|0
  • Aşkım ben bilmem sen bilirsin 😍 😘 😙 😙 😘 😗 😍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bunu ifade ediyor www.google.nl/search

0|1
    0|0
  • Bilgidir zenginlik. Ne kadar çok kelime biliyorsan ve anlam katabiliyorsan o kelimelere o kadar zenginsindir bana göre.

0|1
    0|0
  • O kadının beni sevmesi en büyük zenginliktir, yani dünyanın en fakir insanı sonsuza kadar benim.

0|1
    0|0
  • Zenginlik kafam rahat kimseye muhtaç olmamama ve kimsenin emri altında calismamayi emreder:) ve hayatini yaşama yi

0|1
    0|0
  • Bence en büyük zenginlik huzurdur ya
    Huzurlu olduğun zaman ne parada ne pulda gözün oluyo

0|1
    0|0
  • Satın alamayacağı şeylerle karşılaştırınca bir hiç kalıyor. Onun dışında elinin kiri.

0|1
    0|0
  • Zenginlik hakkindaki düşünceler her yaşın sonunda değişmiş oluyor bu yüzden bu konu hakkinda yorum yapmaktan kaçınıyorum.

0|1
    0|0
  • huzurlu bir aile...

0|1
    0|0
  • Para var huzur var.

0|1
    0|0
  • bir şeyi almak istediğinde iki kere düşünmemektir

0|1
    0|0
  • Rahatı, huzuru, güveni verir para.
    Olmazsa olmazdır bence

0|1
    0|0
  • Sağlık tabi ki 😎😜😏 Kaç paran kaldığını düşünmemek 😉

0|1
    0|0
  • Güç.

0|1
    0|0
  • Saglik..

0|1
    0|0
  • Huzur mutluluk

0|1
    0|0
  • Rahatı ve komfor...

0|1
    0|0
  • Mutlu bir aile.

0|1
    0|0
  • Geniş bir bakış açısı zenginliktir, başkalarını anlayabilmek zenginliktir, mütevazilik zenginliktir.

0|1
    0|0
  • Para

0|1
    0|0
  • Asıl zenginlik aza kanaat etmektir. İnsanın gönlü zengin olmalı

0|1
    0|0
  • Zenginlik güç ama huzur ve mutluluk verirmi bilmem ben paradan mutlu olamadım 😒

0|1
    0|0
  • mutlu aile şu an en çok istediğim şey gerisi hikaye...

0|1
    0|0
Yükleniyor...