Bebeğiniz cok güzel olsa internette fenomen haline getirir misiniz?

İnstagramda pek cok bayan bebegini türlü türlü hale sokup fenomen yapmak için uğraşıyor. Hatta bazı şeyleri -giyim, biberon, emzik, mama kapları, ayakkabı- vs şeylerde arada ücretsiz gönderilebiliyormuş.
Fakat ne kadar dogru bu? Birincisi nazar denen bişey var ikinciside sen bebegini pazarlıyosun bir nevi üstüne para kazanıyosun.. Ben yptım ben yaparsam böyle olur havalarıda ayrı😊 Bazı anneler yararlı bilgiler paylaşıyor bebegimle cocuguumla şunu şunu yaptık bedensel ve zihinsel gelişimi için va onu kastetmiyorum.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
24|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ilerde cocugum oldugunda hicbir sosyal agda paylasmayi dusunmuyrm nazar her insanda var bir cok kisi taniyrm nazar degip neler oluyo ayrica cocuguna ayirman grkn vakti sanal alemde gezeb bir anne ne kadr anne olabilir cocuga ornk olabilir hic sanmiyrm

1|1
    0|0
    • Aynen sakın nete koyma Allah korusun yegenime nazar deymesin :) bende kendi çocuğumu sanal alemine koymam korkarım hem nazar deyer henmde sibyancı kaynıyo ortalık ama inşallah o günleri de görürüzde doğduğu gün kucagımdayken resim çekip sana atarım :) yeğenini merak edersin sende sonuçta :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Nazar değer felan yokkk

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Asla ve asla.

0|0
    0|0
  • Benim çocuğum mu güzel olacak ahahha benim çocuğum ancak Kardeş Payı'ndaki Kartal gibi olur. Yaş tutsa harbiden o eleman benim çocuğum mu diye Dna testi yaptırırım.

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • El kadar Bebek'ten prim yapanları anlamıyorum tamam atarsın atarsında fenomen olucam diye çocuğu neden olmadık hale sokarsın be şahsi görüşüm olarak fotoğraflarını çekerim ama fenomen olsun diyeee olup olmadık şeyler giydirmem

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • çarşıyım karşıyım...
    nazar değecek...

0|0
    0|0
  • Hayır getirmem.

0|0
    0|0
  • İnternette paylaşma. Durumunu bilememde benimde çok fotoğrafm var. :) annemin arkadaşları akrabalar felan :)

0|0
    0|0
  • Ben bir müslüman olaral nazara inanırim ve insanlar cok duyarsiz

0|0
    0|0
  • Yok yaa valla nazar falan ne gerek var

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrr

0|0
    0|0
  • çocuk istismarı, istismar sadece cinsellikle alakalı değildir, buda istismardır

0|0
    0|0
  • hayır internete alet etmem çocuğumu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Nazar olayına ben de inanıyorum. Hatta bazen ufacık şeyleri bile söylemeye çekiniyorum nazar sebebiyle. Bebeği hiç paylasamam sanırım.

0|0
    0|0
  • Zaten çocuklarla aram iyi değil bu zamana kadar da baya bir bebeğe çirkin dedim. Ah almışımdır artık. Çocuğum olsa neye benzeyecek çok merak ediyorum :D chucky falan olur herhalde kendinden fenomen doğar

0|0
    0|0
  • getirmem , boş işlere birde bebeğimi alet etmem.

0|0
    0|0
  • nazar değer be

0|0
    0|0
  • Boyle bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Gözümden sakinirim birak fenomen hale getirmeyi :D

0|0
    0|0
  • hayır istemem nazar değerler bebişime :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayir tabi

0|0
    0|0
  • Hayır asla ben benim olan herseyi herkesten sakınırım