Sevgilimin ailesiyle tanışıcam çok heyecanlıyım aşırı utanıyorum çeliniyorum neyapmam nası davranmam lazım?

3 yıldır görüştüğüm konuştuğum bir çocuk var yengesi doğum yaptı aynı evde yaşıyoruz yengesiyle annesi bugün yarın yengesi ayrı eve çıkıcak ama kendi evlerindeyken bebeği görmeye gidicem yani annesiylede ilk defa tanışıcam. Çok utangaç biriyim saçmalıklarım yanlışlarım oluyo bazen ortamda aklıma geldikçe sıkılıyorum bu yüzdende 3 yıldır görmedim annesini fakat arkadaşlarımın daha 7 aylık sevgilileri varken tanışmaları tuhafıma gitti böyle bişey yapmak istedim sevgilim tamam gideriz dedi annesinde başım gözüm üstüne demiş sizce Bebek hediyesi alıcam ya hani o hediyeyi Nasıl uzatiyim , giderken yanında çikolata ya da başka bişey aliyimmi annesiyle nası konuşiyim çok çekiniyimmi yoksa rahatmı davraniyim?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durumu sting sozuyle acikliyorum " just be yourself no matter what they say" ya da " baskasi olma kendin ol boyle cok daha guzelsinn" . Yani kendin ol yeter seni seviceklerdir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Utanma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Neysen o ol kasma

1|0
    0|0
  • oldugun kimi ol ay bende istiyorum umarim benimde sevgilim tanisdirir cok sanslisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...