Şeriat gelsin istermisiniz?

Şeriat istermisiniz? Benim fikrime göre şeriat günümüz şartlarına uymammaktadır ve ülkemizde uygulanmamalıdir.

• hayır
    61% (17)44% (11)53% (28)Oy Ver
  • evet
    29% (8)52% (13)40% (21)Oy Ver
  • emin degilim
    10% (3)4% (1)7% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aaaa
Hhh

1|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şeriatın ne olduğunu bilmeden konuşan andavallar türemeye başladı bile. Şeriat bir ülkenin Kur-anı kerime göre yönetilmesi demektir. İslami, şeri hukuğa göre yönetilmesi demektir. Böyle bir iki suç için el ayak kafa kesme demek değildir. Şeriat diyince Osmanlıyı örnek göstereceksiniz İranı, yozlaşmış kimi arap ülkelerini ve işidi değil.

0|0
    0|0
    • işid'in şeriatı uygulamadığını kanıtla o zaman. Ya da suudilerin.
      Adamların dilleri arapça ve kültürleri şeriat ile şekillenmiş. Yani sen diyorsun ki Suudiler yanlış şeriatı uyguluyor öyle mi? Kanıtla o zaman!

• Bak görüyormusun papağana bağlamaya başladın bile orada halil inalcığın ilber ortaylının onayladığı kitaplardan çok alıntı görüyorum. Sen yani o adamalra bile sahtekar diyorsun

• Dümenler dümenler

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Tc. Nin dini olmadığı için şeriat olmaz bu ülkede taki ülke nin dini İslam olursa ki umarım olmaz o zaman da İslam somurusu olur. toplumda, ailede, çevrede, zaten yeteri kadar var. bide resmi olarak somurulmek istemem.

1|0
    0|0
  • Hayır şeriat uygulanan ülkelerde adalet yok kim vurduya giden çok olur

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Şeriat uygulanan ülkeleri görüyoruz. Fazla söze gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İsterim.

0|0
    0|0
  • Uygulanmamasi neyi değiştiriyor? Günümüz şartlarında hangi sistem mükemmel? Denedik olmadı diyebiliyor muyuz?

0|0
    0|0
  • hiç kimse sağa sola yalpalanmasın. dünya insanlığı eninde sonunda islam ile bütünleşip ve öylece kıyamet kopacaktır

0|0
    0|0
  • Şeriat isteyen kadına hayranım

0|0
    0|0
  • Ben ateistim. Ve bana uymayan bir şey olacaksa ve fikir özgürlüğü iyice kısıtlanacaksa gelmesini istemezdim.

0|0
    0|0
  • Bu düşünce seni dinden çıkardı

0|0
    0|0
  • Şeriat gelse turkiyede insan kalmaz

0|0
    0|0
  • Kafayı yemedim hayır.

0|0
    0|0
  • gelsin tabi hainler sallansın

0|0
    0|0
  • şeriat yetkisi bilinçiz ellere geçerse halkımız için çok tehlikeli bir silah haline dönüşür

0|0
    0|0
Yükleniyor...