Kabile hayatı yaşayacağım?

18 yaşındayım lise 3. sınıf öğrencisiyim. Derslerim iyi sayılır. Ama artık bıktım. kekemeyim. demin ekmek arası döner yaptırmaya gittim ama gitmez olaydım. nalet olsun...
+... ekmek... arası döner yatıracaktım paket.
-Ha duyamadim
+ğekmek arası döner yaptircaktim paket olsun
-tamam
+şey aaaa... ci-cilek suyu... alabilirmiyim?

... lı yerler oluşan 2-3 saniyelik sessizliği ifade ediyor. bu sorun yüzünden bana beni sevdiğini söyleyen kıza bile 6 aydır acilamadim gidip konuşamadim. sesim kısık çıkıyor. sesli harfleri 3-4 saniye bekledikten sonra çıkarabiliyorum ve mal gibi gözüküyorum. insanlar bana garip garip bakıyor. artık dayanamıyorum. sanki ben zihinsel engelli aptalın tekiyim gibi bakıyorlar bana. en kötüsü ise çok konuşmasigimdan belli olmuyor ve bu sorunumu söylediğimde insanlar bana inanmıyor sevdiğim kız da beni sevdiğine rağmen gidip konusamadim onunla, kahroldum. onu sevmediğimi sanıyor. ona bakamıyorum bile. benim yasamaya hakkım varmı? su an bunları neden yaziyorum ki... offff

Güncellemeler:
Gidip afrikada falan kendime yetecek kadar besleniyim yasiyim. sonra ölüp gidiyim... ya da çobanlık yapayım
Okumak istemiyorum..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama ya tedavisi var onun

0|0
    0|0
    • Olum varda çok malca tedaviler.. adam forum daki köprüde bağırtririyor beni ki sosyal fobimin azalması için. sahildeki kızların yanına götürüyor zorla kekeleyerek kitap okutruruyir..

• Devam et düzelir

Kızlar Ne Diyor 2

• Diksiyon dersleriyle düzeltilemez mi

0|0
    0|0
  • Oyle dusunme tedavisi var ama bence cok sevimlisin kendini dislamana neden yok

0|0
    0|0
    • Beni görmeden sevimli olduğumu nasıl bildigini inan merak ediyorum

• Teşekkür ederim😊sizinde merak ettiğiniz şeyler ya da sormak istediğiniz bir takım şeyler olursa kendi capimda yardım etmeye çalışırım :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne diyon mk :D

0|0
    0|0
    • Tedavisi var

• Sen gecende kiza acilayimi diye sormustun hatirliyorum. Olum tedavini ol elin yuzun duzgunse git acil hem kekemesin diye kiz seni reddediyorsa birak oyle insanla cikma daha iyi

• Belki de doğru söylüyorsun evet

Yükleniyor...