Sokak dügünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce dugunler sokakta mi olmali yoksa salon veya uygun biyer mi tutulmali?
Bana çok gereksiz gurultu kirliligi geliyor. Saatlerce suruyor iyi guzel mutlu gunde bundan bize ne -.-
Sizce?

0|1
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Allahım Allahım. Ölüyorum. Kimsenin eğlencesine gürültüsüne ortak olmak zorunda değiliz. Evimde cenazem varken, o salak elektro bağlamayı dinlemek zorunda hiç değilim. Bir de sokağı boylu boyunca kapatıp araç girişine kapatmıyorlar mı. Babalarını yeri gibi. Üstüne silahlar. Hiç tahammülüm yok hiç. Böyle bir kültüre sövesim geliyor. Hele buna izin veren yerel yönetimi ve emniyeti şiddetle kınıyorum.

2|0
    0|0
    • Aynen su taşkınlık yaparak kutlanan asker ugurlama, sokak dugunu, sunnet dugununden gına geldi.

En İyi Kız Görüşü

• Düğünün her türlüsü saçma. İllâ evlilik olacaksa nikah diye bir şey var, evlendiriyor. Ne o göbek at halay çek. Haydi çok istiyorsan, git şehir dışında uzak tenha bir yerde düğün salonu yap orada halledin ya. Bıktım o saçma sapan müziklerden, silahlardan. Sabah 6da uyanıp okula gideceğiz, zaten gece 2de düğün anca bitiyor. Vallahi sinirden uyuyamıyorum. Kafamın içinde davullar falan. Tey tey tey. Evlenmeyin lan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• O kadar kişiyi rahatsız etmeye kimsenin hakkı yok

2|0
    0|0
  • Salonda olmalı. Sokakta olanlar kul hakkıdır net.

2|0
    0|0
  • pek dogru bulmuyorm cok rahatsız edici

2|0
    0|0
  • Sokakta sabahtan akşama kadar çalmalı

0|0
    0|0
  • dugunlere karsiyim.

0|0
    0|0
  • Bence hiç yapılmamalı düğün. Sacma ve gereksiz

0|0
    0|0
  • bigün sende mecbur kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Nefret ederim. Sırf bu yüzden defalarca polisi aradım şikayet ettim

0|0
    0|0
  • Sen sevmiyor olabilirsin ama onların mutluluğa ortak olmak isteyen çok.

Hayırdır mahlende düğün mü var :) :)

0|0
    0|0
    • Salonda ortak olunsa olmuyor mu? Dugun degilde gelin alma var sanirim. Davullu zurnali kafami patlaattilar. Benim bildigim gelin duayla cikar evden yarim saatlik tantanayla degil. Milletide rahatsiz ediyorlar.

• Gelin akrabalri kesin para almaya çalışıyordur damattan :) :)

• Düyün dedigin eylencedir eylenceye mekanmi lazım

0|0
    0|0
  • Romanlarin genelde yaptıgı bişey sanırım

0|0
    0|0
    • Roman olmayanlarda yapiyor. Kac saattir basimda davul ve zurna caliyor basim sisti. Kimbilir daha ne kadar surcek.

• Sesizligimi bozuyorlar

0|0
    0|0
  • Kır düğünlerini seviyorum ama sokak değil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Nefret ederim düğünlerden. 😑
    O ne gürültü öyle?
    Ben sade bir nikah istiyorum , en temizi...

0|0
    0|0
  • Ankarada dehşet sokak düğünleri oluyor. Sabah 12 den akşam 9 a kadar oyun havası :D susmuyolar da anam :D

0|1
    0|0
  • Bütçeleri salon tutmaya el vermiyosa ne yapsın insanlar düğün yapmasınlar mı?

0|0
    0|0
    • Nikah kiysinlar sade bir şekilde? Yine gelinligini giyebilir. Illa gobek atmak sart degil ki. Ayrıca 1.500-2000 liraya bile salonlar var onuda veremicekse dugun yapmayiversin evet

• orada harcamnan paralarla ibnanın bir değil beş düğün salonu tutulur. O kadar insana yapıulan ikramlar, yapılan yemekler, günlerce ağırlanan misafirler. Çalgıcılar vs. İnanın daha pahalı. Kaldı ki, iki adım ötede bebeğini uyutamayan bir anne, bir blok sonrasında bir cenaze, ateşler içinde kıvrandığı için bir iki saat uyumaya çalışan bir hasta, bir sokak ötede gece nöbetten gelip evinde uyumayı haketmiş bir polis memuru ya da doktor var. Bunları da düşünmek gerek.

• Dedim ya onuda veremiyorlarsa yapmasinlar dugun. Dugune okadar merakli olan 2.000tlyi baska yerden kıssın ne haklari var yolu isgal etmeye milletin kafasini patlatmaya? Bence tamamen cimrilikten. Sokakta dugun oluyor ama gelinin kolu altin dolu? Bitanesini satsa dugunden sonra salonun borcunu oder.

• Benim icin fark etmez. Rahatsiz olmuyorum 😄

0|0
    0|0
  • ay gıcık oluyorum heleki binanın yakınlarındaysa tamam abicim ogün gece 12 ye kadar kulak pas baş balon iğrenç müzik kardeşin varsa uyuyamıyo uyuyosa uyanıyor müziğin tadını bozuyo say say bitmez

0|0
    0|0
  • Ben hic sevmiyorum hic evde rahat rahat dinlenemiyorum sesten.

0|0
    0|0
  • iyiki cadde tarafında otruyoruz :D

0|0
    0|0
  • Gereksiz

0|0
    0|0
  • sokak düğünlerinden oldum olası nefret ederim. milleti rahatsız etmeye ne hakları var canım tutsunlar bir düğün salonu eğlensinler.

0|0
    0|0
  • Sokak düğünlerinden nefret ederim ben hayatımda hiç oynamalı bir düğüne gitmedim gürültülü ve gereksiz bulurum o yüzden halay vb. dansların olmadığı (Gelin ve damat dansı hariç) her düğün kabulümdür...

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...