Nasıl kurtulurum?

Bıktım artık bu hayattan. İşim bulunduğu şehirdeki en iyisi, mesleğimi yapiyorum ama hic kimse isini dogru duzgun yapmiyor sürekli emrivaki fazla mesailer. İstemiyorum fazla mesai falan. Tamam iyi kazaniyorum ama hiç özel hayatim yok. Sürekli her yerim agriyor, halim yok evde desen ailem beni hiç anlamiyor. Annem surekli masayi ve mutfagi vs bana toplatmaya calisiyor yapmak istemiyorum yapmiyorum sonra bagirip duruyor. Ölmek istiyorum artik. Hiç kimse beni anlamiyor

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Destek al... Klinik psikologlar yardım eder

0|0
    0|0
    • Psikologa gitmek istemiyorum hiç yararları olmuyor. Daha önce universitede gitmistim surekli anliyorum diyor her seye ne hissettigimi falan soruyor. Sinir bozucu

• Farklı birine gidebilirsin,.. is çok yormus, biraz sınır koy işyerinde.. Bu durumu amirine de anlatabilirsin, psikolojik destek alırsan, is yeri baskısının sende oluşturduğu olumsuz etkiyi raporlayabilirsin. . Bir keresinde seninkine benzer durumdaydim, kimseye demeden psikologa gittim. . Iyi oldu, ertesi gün Müdürümüz ile bu konuyu konuştum, ben kaldiramiyorum, destek alıyorum dedim. .. Özür dilediler, üstündeki yükü hafiflettiler. Ailene patlama, onlar senin için üzülürler. ..

En İyi Kız Görüşü

• Aynı ben 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zamanla kurtulursun

0|0
    0|0
  • bogazini kes veya devam et yoluna life is a bitch i know

0|0
    0|0
  • Evlen kurtul derim ben 🤒

0|0
    0|0
    • Yokki koca adayi bile. Zaten hic sosyal ortamim yok kimseyle tanismiyorum. İs yerinde de yok kimse.

• Tanışalım o zaman 😊

• Öl bencede

0|0
    0|0
  • Gel evlen benlen masayı falan beraber toplarız (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapmayın ya daha beterleri var

0|0
    0|0
Yükleniyor...