Arkadaşlar bana yardım edeceğinizi umuyorum :) Gerçekten yardıma ihtiyacım var :D?

Merhaba arkadaşlar. Gittiğim dershanede arada sırada konuştuğum iki kişi var. Bunlar sevgililer -gerçekten çok yakışıyolar demeden geçmiyim-. Bu bahsettiğim kişiler beni sessiz sedasız cici biri olarak görüyorlar, belki de bir miktar inek dfghfgj Eh öyle olduğum söylenebilir tabi. Dershane ortamındada çekingen biri olduğumdan bu böyle anlaşılıyor yani... Benle konuşurlarsa konuşabiliyorum anca. Arada bazen bir soru sorarak muhabbet kurmaya çalışıyorum ama tabiki yeterli değil. Ama bu iki kişiyle gerçekten yakın arkadaş olmak istiyorum. Kız olan da çok iyi ama erkek olan arkadaşla konuştuğumuzda cidden mutlu oluyorum yani. Ve ciddi anlamda "kanka, yakın arkadaş" olmak istiyorum. Çok kibar, iyi bir çocuk ve gerçekten yakın arkadaş olmak istediğim biri. Arada 'kanka' diye hitap ediyor ama bu onun ağız alışkanlığı tabi :D

Ama şöyle bir durum var. Benim arkadaş çevrem zaten oldukça dar. Herkesle arkadaş olamam. Bu yüzden olsa gerek utangaçlığımı da atamıyorum. Mesela geçen gün bu bahsettiğim erkek arkadaşı dershanenin karşısında bir yerde otururken gördüm yanına davet etti, selamlaşmak için elini uzattı ve ben ne yapacağımı bilemedim tokalaştım çocukla :SD:DF oysaki el sıkışıp kafa tokuşturmamız gerekiyodu dimi :D :D :DD ya işte ne biliyim iletişimimi bu iki kişiyle ilerletmek, en azından aynı ortamda bulunduğumuzda ne yapacağımı bilerek hareket etmek istiyorum. Bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum :D

1|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• guzel hikaye

0|0
    0|0
  • Rahat olya oda bir insan sonuçta :) başka bir yerden gelmedi sen sadece sen ol

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) ben sadece ben olduğum zaman utangaç oluyorum işte :D konu açmayı falan beceremem, öyle çok insanla arkadaşlık kurmadığımdan biraz zorlandığım bir konu bu yani :D

• Çok güzel ezdiniz tebrikler :D

• Yokbe ben de gencim geceleri saymazsam 18 yaşındayım :)

Kızlar Ne Diyor 1

• kafa tokuşturmaya gerek yokki bende erkeklerle tokalaşıyorum böyle olması gerekiyor zaten :D

0|0
    0|0
    • :D :D ya ne biliyim kızlarda falan da gördüm de acaba ben mi yanlış yaptım dedim mesafeli davranmış gibi hissettim :D :D

• yok yok rahat ol bu kadar düşünme her şeyi :D hem yanlış bir şey yapmış olsan ne olur sonunda ölüm yokya :D

• haklısın teşekkür ederim :D

Yükleniyor...