Bu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?

Bu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?

• Rita OraBu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?
    6% (2)53% (10)22% (12)Oy Ver
  • Jensen AcklesBu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?
    57% (20)5% (1)39% (21)Oy Ver
  • Demi LovatoBu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?
    9% (3)5% (1)7% (4)Oy Ver
  • Zayn MalikBu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?
    14% (5)0% (0)9% (5)Oy Ver
  • Nicki MinajBu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?
    6% (2)37% (7)17% (9)Oy Ver
  • Jared PadaleckiBu ünlülerden biriyle gece 8 saat aynı yatakta uyuma (yakınlaşma hariç) izniniz olsa hangisini tercih ederdiniz?
    8% (3)0% (0)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Nicki Minaj var ya off 😄

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Demi lovato 😻😁😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Nicki ile kıçlı başlı yatarız inşallah çorapla uyumuyordur

1|0
    0|0
  • Nicki Minaj=meme

0|0
    0|0
  • Kristen stewartla bir çay içerim 😂

0|0
    0|0
  • Rita Ora

0|0
    0|0
  • Julie Cash

0|0
    0|0
  • hatunları beğenmedim :D kızlar deandan uzak durun onla aynı yatağa girip sağlam çıkan yoktur ben lopezi isterim :D

0|0
    0|0
  • İstemez.

0|0
    0|0
  • minajın yastıgında uyurdum

0|0
    0|0
  • ben tek olmazsam uyuyamam başka yer bulsunlar uyuyacak

0|0
    0|0
  • Rita ora

0|0
    0|0
  • Zaten orada bana uyan üç seçenek var onlarla da yakınlaşmama izin yoksa ne diye birlikte yatalım? Allah muhafaza, gece birde tekme atarsa orama burama?

0|0
    0|0
  • Enin göğüslerinde yatmak vardı şimdi

0|0
    0|0
  • Eşcinselim ama nicki minaj dicem <3

0|0
    0|0
  • Niye türk yok :D

0|0
    0|0
  • hiç birisi :)

0|0
    0|0
  • böyle anketin ben asşdlkasş demi lovato diye üstüne tıkladım :D üstteki dallamaya vermiş oyu bende diyorum bu işte bir yanlışlık var :D demi lovato ile bu kadar kız yatmak isterken neden hiç erkek yok? :D :D aahajhkjahsdkja

0|0
    0|0
  • rita ora

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yakinlasma olmadan niye uyuorz insan sevdgyle sadece uyumk ister cok sacma tek yatsan ne gerek var sevmedkten snra oda bir insan sncta

0|0
    0|0
  • Jared

0|0
    0|0
  • Cem adrian. bunlar ne !!!

0|0
    0|0
  • İki Winchester'ı bir araya koyman hiç adil olmamış. Kardeş indirimi yapamıyoz mu? 😏

0|0
    0|0
Yükleniyor...