Çok büyük bir pişmanlığım var?

Çok ama çok büyük. Sınıfın serserisi kızlara hava olsun diye anneme küfür etti. Ve ben korkudan bişey diyemedim. Sonradan yanına gittim bunu mu takıyosun dedi. Depresyona girdim ve ilaç kullanıyorum. Ailem ve akrabalar olayı öğrendi rezil oldum. Kendimi çok korkak ve güçsüz hissediyorum. Onurumu , şerefimi ve namusumu koruyamadım. Bir erkek annesine küfür edildiğinde dövüşemiyecekse neden yaşar ki?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama ya elin serserisiyle kavga etsen onun seviyesine dusersin. Sokak çocuğu işte

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadasim olur boyle seyler elbbete o namussuzlarn lafinj girtlagina dosemek lazim ama dovmek degil en azından geregini yapmaya calismak lazim gucun yetmez ama ugrasirsin
    He olan olmus unutma intikam soguk yendiginde lezzetlidir bisey belli etme sinifin diger erkeklerini kendine bagla zamani gelince sinifin ortasunda rezil edersin

0|1
    0|0
    • Alevler içindeyim abi. Öldüm bittim. Onurumu şerefimi namusumu kaybettim.

• Bu kadar uğraştın çok sağol abi Allah razı olsun

• Amin kardesim senden de dedigim gibi dert etme

Kızlar Ne Diyor 4

• boş ver sen onun sevıyesine dusmemişsin takarsan daha kotu durumda olursun

0|0
    0|0
    • Anneme karşı suçlu hissediyorum.

• olur bole seyler. sakın ol ve hiç bişi olmamıs gıbı davran sonra bir daha böyle yapmazsın

• Yarın git döv

0|0
    0|0
    • 3 kelime. Yazması çok basit. Ama olmuyor.

• E sen demişsin bir erkek annesine küfür edildiğinde dövüşemeyecekse neden yaşar ki diye🙂🙂🙃🙃

• Hayır lafa değil icraata bakacaksın :D

0|0
    0|0
  • Rehberlik danişmanina git kanks. Rehberlikçi ağzina siçsin o*rospu çocuğunun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...