Babam amfematin (bir nevi uyusturucu) kullandigimi ogrenir mi?

Öncelikle sorumu kaldirmanizi kiniyorum. O kadar embesil soru varken nedem benim sorumu kaldiriyorsunuz? Ben amfematin kullaniyorum bu ilacin kokainden tek farki, kokain cekildigi zaman kana saniyeler icinde karisiyor; amfematin ise etkisini bir yarim saat sonra gosteriyor. Bu sabahta babam kahvaltida gozlerine noldu lan senin diye sordu bende gece 3 e kadar ders calistim dedim. Yalanda soylemedim gercekten calistim ama amfematin esliginde. Benim kotu bir amacim yok ilaci derslerime konsantre olma amacli kullaniyorum. Bende asiri derecede dikkat daginikligi var. Doktor kontrolunde kullaniyorum zaten ayin 11 inde randevum da var hatta ilaci aldigim saatleri ajandaya yaziyorum.

Babam amfematin(bir  nevi uyusturucu) kullandigimi ogrenir mi ?

Aileme bu durumdan bahsetmek istemiyorum. Kesin karsi cikarlar. Ama yinede vicdanim el vermiyor onlara soylemek istiyorum. Bilemiyorum. Sizce babama soylesem sert tepki verir mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Verir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• onlara söylemek istemenin tek nedeni
    bu kadar çok çalışmak istememen
    denedin
    ama yoruldun ve canın istemiyor
    şimdi de bir kaçış yolu arıyorsun
    dolaylı yoldan ailene söylemen ile
    bu iacı sana yasaklayacaklar
    ve sende vicdanın rahat bir şekilde
    '' ilaç olmadığından derslerime konsantre olamıyorum ''
    diyip çalışmama lüksüne sahip olacaksın.

0|1
    0|0
    • Bir ömür boyu bu ilacla yasayabilirim.

• Dostum ben sayisal okudum zaten. Gelecegim icin. Ama bu ilac benim hayat kurtaricim. Ailemin ogrenmesi sikinti iste.

• boşuna konuşuyorum.
      tamam bildiğini oku.
      iyi hayatlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktoruna danış bence bunun senin için ne tür zararları var ve ailene doktorun söylemeli bence sen söylersen sert bir tepki alabilirsin

0|1
    0|0
  • Bırak derslerin kötü olsun kendini mahvetme!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne için kullandığını anlatırsan belki fazla kızmazlar ama ne olursa olsun kullanmayı bırakmalısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...