Benim başörtülü bacımın yüzünü mü boyadılar?

Dar kot giydirip sokağa mı saldılar?
Tesettürlü olma iddiasındaki bu ablaların derdi ne?

Güncellemeler:
NeHaldeyiz nickli yaşı büyük aklı küçük ergen, azıcık delikanlı olabilseydin iyiydi.

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Bn onlari kapali olarak kabul etmiyrm tesetur setrden ortmekdn gelen bir emir basortusunu nefislere gore uyarliyolar allah hidayet versin insallah...

1|1
    0|0
    • Allah ıslah etsin onları ben hiç makyaj yapmam mesela niye yapayım? Kocam varda kendimi ona mı begendirecem. Evlendikten sonra evin içinde kocam isterse yaparım minide giyerim ama sadece evin icinde ve kocamın yanında misafir gelirse hayatta giymem O dar pantolonlar ustune tunik veya uzun bisey giymeden giyilmez bunları bizim kızlara nasıl ogretecez afedersin ama o tür pantolonların üstüne kısacık bluzu giyiyolar popoları meydanda hem komik duruyolar hemde cok haram :\

En İyi Erkek Görüşü

• müslüman bana ne demez görüşünde birini daha bulduğuma sevindim. İslamda emri bil maruf nehyi anil münker kavramını tekrar canlandırmamız gerekiyor. Millet rahat rahat günah işledikçe bunlar olacaktır. Biz yılmadan onları uyarıp rahatlarını kaçıracağız ki yaparken iki defa düşünecekler.

0|1
    0|0
    • Herkes sana ne diyor kardeşim, hadisi kabul etmiyorum diyeni çıktı, sırf keyfi kaçıyor mantığına uymuyor diye.

• var öyleleri ama onların bu duruma gelmesinde susmamızın payı büyük.

Kızlar Ne Diyor 11

• :D Haklisin, sonuna kadar! İsleri güçleri eğlence. Din hikaye.

0|0
    0|0
  • Sadece basortu olsun diye takiyolar ben de az once onla ilgili bence yazcaktim amacindan saptirmzislar her seyi

0|0
    0|0
  • Onların derdi seni mi gerdi?

0|0
    0|0
  • Kardeşim, ben ne kapalılar gördüm ar namus yok.
    Bunu böyle yargılayamazsın.

0|0
    0|0
  • Sen nasılsın merak ettim.

0|0
    0|0
  • Ya gorundugun gıbı ol ya oldugun gıbı gorun:/

0|0
    0|0
  • Başörtüyü modayau uydurdular erkeğin tesettürü de var tabi erkeğin tesettürü göz kapaklarındadı

0|0
    0|0
  • Onların baş örtüsü görsellik sadece yakıştığı için başka anlamı yok yani

0|0
    0|0
  • Birini durdurup sör bakalım neymiş

0|0
    0|0
  • açık olup sırf erkekler kapalı kızları seviyor diye kapananlar

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sana ne?

3|0
    0|0
    • Müslüman bana ne demez!

Azıcık bileydin dinini bunu buraya yazmaya utanırdın.

• Birader başörtülü kızların makyaj yapmasından rahatsızım, diğerlerinin önce kapanması gerek zaten.

• Ben senin derdini anladım. Hadi bakayım...

• Başörtüsü allah için takılır Makyaj da kendisi için yapılır başörtülüler makyaj yapamaz diye saçmalık yok tamam mı genç kızlar onlar daha istediklerini yaparlar dediğim gibi din ve özel hayatı karıştırmayın ve yerine göre de dini savunmayın Hepimiz Müslümanız ve İslam dininin birer üyesiyiz yerine göre dinimizi savunamayız her yerde her zaman dinimizi savunacağız. Tamam mı orda burda kendi dinini kötüleme veya insanların senin dinin için yaptıkları bir şeyi orada burada eleştirme hatta kendi dinininde olan insanları islam dini için allah için başörtüsü takanları hele hele hiçç eleştirme sadece savun sonuna kadar savun ucunda ölüm olsa bile savun.

0|0
    0|0
    • Kafan mı güzel?
      Başörtüsü takmasınlar mı diyorum?
      İyi oku, baştan oku, anladığını düşününce gel buraya bu atarla tekrar yaz.

• Ben öyle dediğini mi söyledim

• burda klavye artisliği yapmak kolay. sokakta onlara söylesene? iyiliği emretmek kötülükten men etmek dinimizin bize emrettiği en önemli şeylerden biri.

0|0
    0|0
    • seninle aynısını söyleyene daha önce cevap verdim, ara bul.

• Süslüman

0|0
    0|0
  • Boşver cehenneme odun lazım yapsınlar bakalım

0|0
    0|0
  • burda genel konusmakla olmuyor bu isler.. sorabilme cesaretin varsa sokakta gordugunde sor derim..

0|0
    0|0
    • Bir işe yarayacak mı?

Aklınca gelip laf sokuyorsun da o iş öyle değil atarlı kardeşim...

Mesele genele konuşmak zaten, bir kişiyi kenara çekip böyle böyle dedin mi neye yarıyor?

• laf sokmak icin yazmadim ciddi soyledim.. burda yazmakla elestirmekle bir faydasi oluyor mu onu da merak ediyorum mesela..

• şurada o haltı yiyenlerden birisi düştüğü saçma durumun farkına varıp vazgeçse o yeter

• İnanan ile inanılan arasında sen kimsin ki, kendinde herkesi yargılama gücü hissediyorsun?

0|0
    0|0
    • Yargılama nedir?
      Müslüman bana ne demez, diyemez!

• Evet okudum ama ben sadece ayetleri kılavuz bilirim. Farkı bilirsin herhalde. Sen önceki yazdıklarımı tekrar oku, anlamamışsın çünkü.

• Sadece ayetleri bilirim, hadis tanımam diyorsan ben senle tartışmam birader, sende önce mantık düzelmeli.

Yükleniyor...