Kapat

Gün içerisinde herkesin boyu kısalıyormuş. Doğru mu?

Sabah kalktığımızda insanların boyları 2-5 cm arası uzarmış çünkü kemikler en gevşek konumda oluyormuş Gün içersin de de kaldırdığımız ağırlığa göre ya da ne kadar işlev yaptıysak buna bağlı olarak boyumuz 3-4 cm kısalıyormuş Özellikle koşu yapanların kısalıyormuş. Yani bu durumda herkes byunu yanlış biliyor Çünkü gün içersinde sürekli boy değişim halinde özellikle koşturanlar ve iş yapanlar için. Sizen 1-2 cm uzun olan biri akşam vaktine doğru sizden daha fazla ağırlık vs kaldırdıysa sizden 3-4 cm kısa olabilirmiş. İnternette çok fazla bilgi var bunun hakkında bilimsel olarak da kanıtlanmış Sizce doğru mudur ya o zaman herkesin belli bir boy uzunluğu olmaz ki boyumuz gün içersinde değişiyorsa

0|1
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gün geçtikçe kekleniyoruz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilmemki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğru doğru kısala kısala parmak çocuk kadar kaldım klavyenin üstüne bir o harfe bir bu harfe zıplayıp zıplayıp duruyorum 2 tane de karınca arkadaş edindim kendime beraber çekirdek kırıntıları felan taşıyıp yuvamıza götürüp sohbet felan ediyoruz. Kışa hazır yapıyoruz. :D

0|0
    0|0
  • Doğru bilgi.

0|0
    0|0
  • Valla boyum hiç öyle olcmedim

0|0
    0|0
  • yanlıssssss

0|0
    0|0
  • Uydurmuşlar gibime geldi

0|0
    0|0
  • Bende diyordum sabah kalktigimda neden ayaklarim disarida 😀

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabah normalden 1 cm uzun oluyor

0|0
    0|0
  • yohamhgjfldh

0|0
    0|0
Yükleniyor...