Otobüslerde veya minibüste yaşlı binince yer vermeyince uyaran kişilere gıcık oluyor musunuz?

geçen otobüsle gidiyorum baya kalabalık oldu yaşlı bir amca binmiş görmedim. yan tarafımda oturan orta yaşlı bir erkek şuna bak yaşlı adam ayakta oturuyor sen yayılmış oturuyorsun dedi. dedim görmedim ayrıca sen gördüğün halde niye oturuyorsun bu adam senden de yaşlı dedim. sesi kapandı. böylelerine sizde gıcık olmuyor musunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kimsenin böyle konuşmaya hakkı yok ki. Ha kalkmak lazım ama kimse de böyle davranış sergileyemez kalkmak zorunda değil kimse

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Nefret ederim isguzar g*rzeklerden. Otobus ahalisinden puan toplayacak akli sira. Aynen yaa, kalk sen ver o zaman yer.

1|0
    0|0
    • anlayan biri çıkmış şükür

• Ahahag bayan laf sokan :D ben kralına yer vermiyorum emeklisi var taksi tutsun abi banane :D yalniz bebekli bayanlara yer veriyorum birde sakatlara o kadar. :)

0|0
    0|0
    • ya problem yer vermekte değilki. görseydim zaten verirdim. ama beyfendi oturduğu yerden laga luga yapıyor kalk kendin yer ver gördüysen

• ağzını burnunu kıracaktım :D

• Yardım lazım mı :)

• Olmuyorum. O uyaranlardanım.

0|0
    0|0
    • yazdığımı tam okusaydın keşke

• Agzinu yaya yaya tanimadigi biriyle kucuk de olsa oyle gevsek gevsek konusamaz kimse, terbiye yasa bakmiyor

• Bakın gençler bu konuda size bisey soluyenler haklı kusura bakmayın biz o insanları sevmesek bile yaşına hormetimiz olmali

0|0
    0|0
  • genclık sızdede kalmayacak

0|0
    0|0
  • Öyle uyaranlar kendini beğenmişin teki. Ayrıca gördüğüm yaşlılara da yer veriyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uyuz oluyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...