Arkadaşlar çok ciddi bir konu Allah rızası için akıl verin! babamın annemi aldattığını öğrendim?

babamın annemi aldattığını öğrendim. bugün gördüklerimin karşısında hala şoktayım. ne tepki vereceğimi ne diyeceğimi bilemiyorum resmen başım dönüyor sinirden mi üzüntüden mi artık her neyse. şu an evde kimse yok babam gördüğüm şeyleri bilmiyor. aslında bunu çok önceden sezmiştim. çünkü babam yıllar önce de annemi aldattı ve herkes bunu biliyordu ayrılmışlardı ilk boşanacaklardı çocuklar yüzünden yani bizim için barıştılar keşke barışmasalardı şu an beynimden vuruldum yani hissettiklerimi anlatamıyorum ve babam yani nasıl anlatayım hem eskorta gidiyor hem başka kadınlarla tanışıyor mesajlaşıyor bir bakayım demiştim böyle bir şey göreceğim aklımdan geçmemişti yani aslında hissetmiştim babamın bir şeyler yaptığını ama en azından siler diye düşünmüştüm. annem bilmiyor ve öğrense çok üzülür ona söyleyemem zaten zapzayıf bir kadın. babamı tanısanız yani dinine bağlı gayet sert kuralları olan bir adam dersiniz ama içi tam bir pislik. arkadaşlar gerçekten aklım almıyor ne yapacağımı bilemiyorum lütfen yardım edin ben seneye üniversitede olacağım burda olmayacağım o zaman annemi iyice uyutur babam. bu sene bile haftaiçi her akşam ders diye çıkıp gidiyor Allah bilir nerelere gidiyor arkadaşlar yardım edin mantıklı düşünemiyorum aklım başımdan uçtu

1|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...