Arkadaslar yardim lütfen mesela erkek arkadasim olacak kisiyle?

Simdi arkadaslar henüz daha yeni 3gün önce ben onu tanimiyodum rastgele ekledim hoslandim kimsin falan dedi tabi bozuntuya vermedim. benim yasim 20 o ise 23 ve eskisehirli ben ise kayserili almanyada yasiyoruz ikimide o 3-4km uzak sehirden. Simdi bu asiri milliyetci vatan de bitmistir.. Bende milliyetciyim ama asiri degil tabiki.. Onun la ciddi düsünüyorum bana hep gec yazio du takmiomus tinlamiomus gibi falan.. Cuma ilk bulusmamizda kafali biri ama bana göre cok abartio bu parti vatan meselesini tamam kimse istemez terörü vatan hainlerini falan ama insan ilk görüsmede milliyetcilikten politikadan söz edermi ya -.- cok uyuz.. Neyse cuma bulusmadan sonra ara sira whatsappden Yazistik bunun gec yazmasi beni sinir edio.. Sonunda patladlm dedim sevgilin falan deglm ama yinede beni oyuncak olarak görüyosan unut ben ciddilik isterim oda dedi ben kimseyi oynatmiyorm ve ciddiyim.. Cok uyuz ya vazgecemiyorum ondan da.. Şu an mesela halen daha uyuyo cünkü sabahlara kadar arkadaslariyla gezio sehir sehir.. Uyandigi saatlerde 14-15 öglenleri.. Sizce daha yeni hic biseyim olmadi icin mi böyle yoksa zamanla degisirmi?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence değişir ya erkek milleti açıkçası çok da güvenme kardeşim ama biraz daha incele derim ben hareketlerini falan

1|0
    0|0
    • Insallah :) ama cocuk ta büyütesim yok cidden ben olgunluk ince düsünen insanlari seviyorum.. Bana yazisirken hayat zor diye bende yorum yapiom insanlar hayati kirletmese hayat gzl aslinda diom.. Oda genemi ayni konu dio sanki ne diyosam kendi acio suclu ben oluyom.. oda dedi ben hayati ciddiye almiom cunku hayati ciddiye alan ya fazla guler ya da üzülür ama seni ciddiye aliom dedi.. Cok tatli ya ins hayirlisi olur bilmiyorum.. mesela sabahlara kadar gezmesini de hoş karsılamıom cünkü ya bişey olsa birde arkadaslarıyla ilgili bişey olunca arayı yapan hep bu anlatıo hep.. öglene kadarda yatıo ve ben ne kadar deger verirsem okadar verio ne az ne fazla :/// değis de diyemiyorum cunku daha beraber bile deglz bilmiyorum ya :/ acaba ben ekledm onu diyemi havalarda onu da anlamış deglm.. Bir kadının istedgi tek sey ilgidir ama gel görki bunun gibilere anlat öküzlere

• Değer vermiyor sana

0|0
    0|0
    • Belki yeni diye düşünüyorum cünkü daha ilk buluşmaydı ve bana o buluşmada hemen ilk gördm diye tamam diyemem mesela ben bir insanda dedi tanımam gerek dedi bende dedm zaten bendede öyle..

• Ya heyecanlıydı biraz ama politikadan girdi ve ayrılırken buluşmadan beni yolun yakınlarına kadar götürdü

• Off çok saçma. O çocuk olmamış.. Dediğm gibi bağlantıyı kes onunla

Yükleniyor...